Arama sonuçları: *

1. A

ÇİN SÜRÜM IPHONE 14 pro

Öncelikle merhaba çin sürüm iPhone 14 pro alacağım ancak çevremde Avrupa cihazı olmadığı için alma diyenler var ömrü Kısa oluyor diyorlar böyle bir şey bar mı acaba alsam sorun yaşar mıyım
  2. A

iPhone 12 %100 şarj olmuyor

Öncelikle merhaba yaklaşık 3 gün önce aldığım 0 telefonum en fazla % 98 e kadar şarj oluyor pil sağlığı 100 olmasına rağmen %100 olmuyor çözümünü bilem bar mı acaba
  3. A

CSGO 4:3 SİYAH BAR KALDIRMA (LAPTOP)

YOK teşekkürler oldu
  4. A

ekran seçeneği yok bende
  5. A

uzub bir araştırma yaptım ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum nvdia denetim masasından yapılacak deniyor ama söyledikleri yer denetim masasında yok monitör bağlayınca oluyor sadece işlemcim ryzen intelin uygulaması da olmuyor
  6. A

450-550 BİN CİVARINDA ARABA ÖNERİSİ

450-550 BİN CİVARINDA ARABA ÖNERİSİ
  7. A

RGB KONTROL YAZILIMI

Merhaba arkadaşlar hp omen laptop kullanıyorum ancak klavye de rgb aydınlatmanın sadece renkleri değişiyor mod yok klavye ye mod eklemek için bildiğiniz bir yazılım var mı acaba.
  8. A

Çözüldü✓ RTX3060 max 19k bütçe öneri

https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=31734 2060 12 gb var 10 k
  9. A

FORZA H 4 SİSTEMİNİZ EN DÜŞÜK DEĞERLERİN ALTINDA

güncel kanka 1660343972 oyun açılıyor fps değerleri de yüksek ram den olsa ultra da açar mı ki?
  10. A

kuzenime pc alcaz bakar mısınız

İşlemci 5500 olsa daha iyi olur kanka
  11. A

FORZA H 4 SİSTEMİNİZ EN DÜŞÜK DEĞERLERİN ALTINDA

Forza horizan 4 oynuyorum ancak SİSTEMİNİZ EN DÜŞÜK DEĞERLERİN ALTINDA hatasını veriyor ekran kartı 3060 işlemci ryzen 7 5800h ram 8 gb
  12. A

RGB KONTROL YAZILIMI

excalibur laptop kullanıyorum klavye rgb aydınlatmalı ancak kendi kontrolcüsü pek de fazla seçenek sunmuyor çok az mod var farklı bir yazılım kullanarak daha fazla mod kullanabilir miyim eğer kullanabilirsem önereceğiniz uygulama nedir teşekkürler
  13. A

EKRAN KARTIM TAM PERFORMANS VERMİYOR

format atmadan önce sorun yoktu formattan sonra ekran kartım sadece forza horizan 4 de tam performans vermiyor diğer oyunlarda sorun yok driver ler güncel leptop kullanıyorum i5 9300h 1650 8gb ram
  14. A

Ekran kartı kullanımı bazı oyunlarda %30'da oluyor

formattan önce sorunsuz bir şekilde oynuyordum şimdi ise ekran kartı tam performans vermiyor %30 falan veriyor
  15. A

evet güncelledim
  16. A

işlemci 80 ekran kartı 65-70 civarlarında
  17. A

laptop kullanıyorum i5 9300h 1650 8gb ram
  18. A

Psu alacağım yardım edebilirmisiniz

uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım
  19. A

Ekran kartı kullanımı bazı oyunlarda %30 da çalışıyor bu yüzden düşük fps alıyorum daha önce bu sorun yoktu sadede forza horizon 4 de oluyor ne olduysa formattan sonra oldu nasıl düzeltirim bilen var mı ?
Top Bottom