Arama sonuçları: *

1. WolridgeGrant

4 bin TL bütçe ile müzik ve youtube içerikleri için mikrofon almak istiyorum.

Müzik ve youtube içeriklerinde kullanmak için mikrofon almak istiyorum önerebileceğiniz bir şey var mı? 4 bin TL'ye kadar bütçem var. Normalde HyperX QUADCAST almayı düşünüyordum ama o kadar iyi olmadığını söylediler. Boya BY-PM700 önerildi fakat başka önerebileceğiniz var mı? Dip ses vs asla...
  2. WolridgeGrant

Öneri Yayın ve ses kayıtları için mikrofon almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Öncelikle selamlar ve iyi günler. Yayın yapıyorum, müzikle uğraşıyorum ve youtube'da şiir, felsefe videoları falan yapmayı planlıyorum. Bir mikrofona ihtiyacım var fakat şimdilik başlangıç seviyesi olsun istiyorum ve açıkçası çok bütçem de yok. Bundan dolayı maksimum 800 TL civarında olan, dip...
  3. WolridgeGrant

3 bin TL monitör almak istiyorum

arkadaşlar monitör almayı unutmam sonucu 3 bin TL civarı bir bütçem kaldı. yeni bilgisayar aldım rtx 3050 ryzen 5 5600 sisteme nasıl bir monitör iyi olur? 144 hz tercihim ve ölü piksel falan olsun istemem yani güvenilir bir marka olursa çok iyi olur. valorant lol tarzı oyunlar oynuyorum. teşekkürler
  4. WolridgeGrant

Harddisk değişimi sorun çıkartır mı?

Dostlar evimizde 2 tane masaüstü bilgisayar var. Birisi kardeşimin birisi benim. Ben onun bilgisayarına geçmek istiyorum. Kendi harddiskim ile onun harddiskini değiştirsem herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Birde bu değiştirme işi kısa süreliğine olacak. İşimi halledince tekrardan kendi...
  5. WolridgeGrant

2 Klavye arasında kaldım

Bu gayet güzel duruyor. Sizce nasıl olur?
  6. WolridgeGrant

2 Klavye arasında kaldım

Selamlar. 300 400 TL arası bir mekanik klavye arıyordum. 2 klavye aklıma takıldı. -GamePower OGRE -GamePower Calypso Hangisini tavsiye edersiniz? Bunlar dışında kendi bir tavsiyeniz var mı?
Top Bottom