Arama sonuçları: *

1. E

Öğrenci Akbili Süresi Bitti Ne Yapmam Lazım seri taktik

Selamlar liseden mezun olalı 2 yıl oldu şuan üniye hazırlanıyor bu yıl başında akbil tam basmaya başladı önceden güncelleme falan oluyordu ama bu sefer olmadı bunu nasıl tekrar öğrenci akbil çeviririrm
  2. E

Sizce bu Seneki Yks Sınavı Nasıl Olacak

Evet arkadaşlar geçen sene hazırlanmadıpım yks ye bu sene eşşek gibi hazırlanıyorum zalim meb in bu seneki sorularu sizce nasıl olur
  3. E

Bilgisayarım şuan 64 bit cs kasıyo 32 bite çeksem kasma geçermi

İşlemci intel core duo2 e4500 2.2ghz (bu işlemciyle gta 4 ü kesintisiz oynuyordum) ekran kartı nvidia gt430 2gb geçerli görüntü modu 32 bit diyor ram 2*2
  4. E

Merhabalar Csgo 32 Bit lik sistemde ÇALIŞIRIMI

32 Bit sistemde hangi oyunlar açılır güncel bi listesi falan varmıdır
  5. E

En iyi fiyat performans APU işlemci

Çok fazla bütçem yok ucuz bir apu işlemci istiyorum oyun oyniycam
  6. E

Hangi ekran kartı daha iyi

Gtx 750 ti 2gb Rx 550 2gb Gt 1030 2 gb Hangi ekran kartı oyun oynamak için daha müsait
  7. E

Bilgisayarın ana kart ve işlemcisini değiştirdim sistem açılmıyor

Elimde eski bir sistem vardı bende daha az eski olan ana kart ve işlemcimle değiştirdim ve şu an açılmıyor Windows simgesi geliyor mavi ekran çıkıyor 1 salise falan sora resetleniyor
  8. E

16.09.2002 doğumluyum askerliğimi tecil ettirebilirmiyim

Arkadaşlar şuan 19 yaşındayım ve üniye gitmeye karar verdim hazırlanmam gerek askerliği tecil ettirebilirmiyim?
  9. E

Dolap uygulamasında Ürün satınca ödeme nasıl alınır

Merhaba Dolapta eşyalarımı satmak istiyorum fakat ürünü sattık tan sonra parayı nasıl alıcam?
  10. E

Steam Öğelerini Topluluk Pazarında Satsam Ne Olur?

Fotoğraftaki Şeyleri Satsam ne olur ve onlar nedir
  11. E

Turknet müşteri hizmetleri ve İnternet hızı iyi mi?

ŞUAN VODAFONE MODEMİ KULLANIYORUM HİÇ MEMNUN DEĞİLİM TÜRKNETE GEÇMEK İSTİYORUM SİZCE NASIL
  12. E

Monitorde FreeSync teknolojisi nedir

Yeni monitor aldım display port ile FreeSync teknolojisinde çalışıyormuş bu FreeSync teknolojisi nedir oyunlarda nasıl fark olur
  13. E

viewsonic vx 2457-Mhd Monitor kaç hz

Yeni bir monitor aldım ikinci el monitor 75 hz Monitor takar takmaz 75 demi çalışmaya başlıyor yoksa benimmi yükseltmen lazım 75e Birde kaç hz de çalıştığına nerden bakabilirm
  14. E

Viewsonic monitor alınır mı?

İkinci el viewsonic monitor buldum 650 TL barında merhaba 75 hz 24 inç sizce alınır mı?
  15. E

50.000 TL Tofaş vs harici alınabilecek arabalar

50k ye alınabilecek araba sedan vs farketmez 2000 model üstü olsun
  16. E

Aoc Marka monitor alınır mı?

Aoc marka 75 hz 24 inç 1 ms monitor 2.el 600 TL sizce alınır mı?
  17. E

60 hz monitor vs 75 hz monitor

75 HZ LE 60 HZ ARASINDA NEKADAR FARK VARDIR YENİBİR MONİTOR OLCAM AMA İKİSİ ARASINDA FİYAT FARKI ÇOK VAR Bİ FARK OLMAYACAKSA BENDE FAZLDAN PARA VERMEK İSTEMİYORUM 24 İBÇ OLARAK HANGİSİNİ ALAYIM
  18. E

Aoc marka monitor alınır mı?

https://www.n11.com/urun/aoc-g2460vq6-24-75-hz-1ms-analoghdmidisplay-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-1071687?magaza=essbilisim BU MONİTOR İKİNCİ ELDE FİYATI 600 TL OYUN OYNAMAK İÇİN KULLANACAĞIM 75HZ 24 İNÇ 1MS RYZEN 3 2200G İŞLEMCİ GTX 750 Tİ EKRAN 12 GB RAM
  19. E

Aoc G2460VQ6 Monitor alınır mı??

https://www.n11.com/urun/aoc-g2460vq6-24-75-hz-1ms-analoghdmidisplay-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-1071687?magaza=essbilisim BU ÜRÜNÜN İKİNCİ ELİ İNTERNET TE 600 TL 24İNÇ 75HZ 1 MS AOC MARKA SİSTEMİME 144 HZ ÇOK GELİYOR BU MONİTOR ALINIRMI?
  20. E

Gtx 750 ti ekran kartına kaç hz monitor gider

İşlemci ryzen 3 2200g Ram 4*8 2400mhz Ekran kartı Gtx 750 ti Sistemime kaç hz kaç ms bir monitor almalıyım şu an kullandığım 18.5 inç 60hz ama ben 75 hz 24 inç istiyorum fps de sorun olurmu kasma vs durumu yaşarmıyım
Top Bottom