Arama sonuçları: *

• Users: Semihz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Semihz

Öneri Parfüm önerisi kalıcı

Arkadaşlar kalıcılığı yüksek geçerken koku bırakan sağlam bi parfüm arıyorum bütçe 1000₺ ama 1500₺ zorlayabilirim önerilerinizi bekliyorum
  2. Semihz

Parfüm önerisi kalıcı

Kalıcılığı uzun süren ve geçerken koku bırakan sağlam bi parfüme ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz
  3. Semihz

Öneri 10-15 bin arası Telefon önerisi

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum başlıkta bütçemi belirttim Xiaomi telefon onermesseniz sevinirim 5 yıldır kullanıyorum 2 farkli modelini artik başka marka kullanmak istiyorum.
  4. Semihz

Öneri Mafia serisi hangisini almalıyım

Arkadaşlar epicde indirimlerde mafia serisinden 1 oyun almak istiyorum hiç oynamadim hangisini önerirsiniz mafia 3 definitive edition alsam mı ?
  5. Semihz

Öneri 3-3.5 k akıllı saat önerisi

Arkadaşlar 3-3.5 k bütçem var akıllı saat önerir misiniz? sensörleri doğru çalışması önemli benim için.
  6. Semihz

Öneri Kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Spor için kulak üstü kulaklık onerebilirmisiniz arkadaşlar bütçe max 600-700
  7. Semihz

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege alınır mı ?

Arkadaşlar oyun şuan indirimde yaklaşık 100₺ gibi bir fiyatı var gizlilik oyunlarını seviyorum oynayan varsa güzel mi acaba alınır mi ?
  8. Semihz

hangi Call Of Duty oyununu almalıyım ?

geçen hafta call of duty modern warfare (2009) aldım ve bitirdim çok iyiydi özellile gizlilik olan bölümleri cok sardı yine o tarz arıyorum şuan indirimde birden fazla oyunu var hangisini almamı önerirsiniz bütce 60-70 arası
  9. Semihz

bu kulaklık alınır mı

Dışarıda evde vs. Müzik için kullanmalık kulaklık arıyorum böyle bir şey denk geldim alınır mı...
  10. Semihz

Öneri Dizi ve film önerisi

Merhabalar dizi ve film önerilerinizi bekliyorum yabancı olursa daha iyi olur bundan önce the walking dead,bodyguard ve extraction 1 izledim extraction 2 bugün izleyeceğim sizinde izleyip beğendikleriniz varsa paylaşırmısınız
  11. Semihz

Yardım Ubisoft oyunları açılmıyor

Daha öncesinde assasians creed almıştım ama açılmamıştı aynı şekilde far cry 3 ve 5 aldım 3 kurdum başlama ekrani geliyor far cry 3 yazılı daha sonrasında sol ustte siyah ekran çıkıyor oyunun isminin yanında (yanıt vermiyor) yazıyor ve kapanıyor windows 10 pro kullanıyorum
  12. Semihz

Öneri Masaüstü mikrofon önerisi

Kulaklığımda mikrofon var ama sıkıntılı biraz sesi bazen iletmiyor bende harici olarak masaüstüne koymak için mikrofon arıyorum onerebileceginiz birşeyler varmı 200-250 ₺ arası bütçem var
  13. Semihz

Öneri Xiaomiden samsung geçmeli miyim ?

5-6 ay önce hepsiburada üzerinden Xiaomi note 10s 128 gb 6 ram modelini satın aldım ama şuan yaz ayından mı bilmiyorum aşırı ısınma oluyor ve donma da yapıyor bazen sizce samsunga geçmelimiyim geçersem yaklaşık 8 bin gibi bir bütçe ayırabilirim samsung telefon için.
  14. Semihz

🔥İndirim Dying light 2 tekrar indirime girdi

dying light 2 tekrardan indirime girdi zam yapmadan önce son indirimi mi acaba sizce alsam mı ?
  15. Semihz

Dr.Web antivirüs uygulaması kullanılır mı ?

Dr.web isimli bir antivirüs programı keşfettim kullanan varmı acaba daha öncesinde kaspersky kullanıyordum ama abonelik ücreti epey zamlandı bahsettiğim uygulama aylık 10₺ ücreti var
  16. Semihz

Öneri Cüzdan önerebilir misiniz ?

Cebe kolay sığabilecek kalın olmayan cüzdan arıyorum kullandığınız ve memnun kaldığınız varsa onunda linkini alabilirim bozuk para yeri olmasada olur (: Bütçe: 100-150₺
  17. Semihz

Hangi far cry oyununu almalıyım?

Far cry 3-4-5 hangisini almam daha iyi olur sadece 1 tanesini alabilirim ekran kartim:rx560 işlemci ryzen3 1200 ram:8gb
  18. Semihz

Sepetten hangi oyunları çıkartmalıyım ?

Böyle bir sepet hazırladım ama bütçem 150₺ maks 170₺ felan verebilirim hangilerini çıkartmalıyım ?
  19. Semihz

Steam sepetimdekiler

Dün konu açmıştım ondan esinlenerek böyle bir sepet hazırladım altta 7 days to die de ekledim şunu çıkart yerine bunu ekle gibisinde önerdiğiniz oyun varmi ?
  20. Semihz

Steam hazırladığım sepet hakkında

Böyle bir sepet hazırladım ama 160 ₺ gibi bi bütçem var the walking dead ve hunt showdown çıkartmayı planlıyorum sizin sepettekilerin yerine önerdiğiniz oyun varmı?
Top Bottom