Arama sonuçları: *

1. enesahmetcelik

Resmi note 8 bazı uygulamalarda değişik şekiller çıkıyor

Resmi note 8 telefonum da WhatsApp a girdiğimde böyle bir şey gördüm sonra başka uygulamalarda da olduğunu fark ettim nasıl kapatıcam veya bu nedir?
  2. enesahmetcelik

Kulaklık jag girişi tam girmiyor

Kulaklık yerine tam oturmuyor ne yapmalıyım ittirdim mi geri atıyor (telefon)
  3. enesahmetcelik

Yardım Leptop hoş geldiniz yazısından sonra siyah ekran

Leptop hoş geldiniz den sonra siyah ekran yani şöyle diyim bu önceden de olmuştu güncelleme den sonra sistem geri yükleme yaptım sonra açılmadı leptop şimdi yine Aynı güncelleme yaptım (kendi isteğmle değil oto yükleniyo) neyse ne yapayım güncelleme mi kaldırayım sistem geri yükleme mi yoksa...
  4. enesahmetcelik

Yardım Leptop hoş geldiniz den sonra siyah ekran

Leptop hoş geldiniz den sonra siyah ekran yani şöyle diyim bu önceden de olmuştu güncelleme den sonra sistem geri yükleme yaptım sonra açılmadı leptop şimdi yine Aynı güncelleme yaptım (kendi isteğmle değil oto yükleniyo) neyse ne yapayım güncelleme mi kaldırayım sistem geri yükleme mi yoksa...
  5. enesahmetcelik

Windows 10 sistem geri yükleme sonrası bazı uygulamalar açılmıyor

Windows 10 sistem geri yükleme sonrası bazı uygulamalar açılmıyor mesela goodle chrome opera whatsapp telagram vs vs (kaldık edgeye :( )
  6. enesahmetcelik

windows 10 yanlışlıkla geri donüşüm silme

windows 10 yanlışlıkla geri donüşüm noktası oluşturdum silebilirmiyim acaba
  7. enesahmetcelik

Leptop açılırken siyah ekranda kalıyor

Leptop açılırken hoş geldiniz ekranında uzun kalıyor sonra siyah ekranda kalıyor ctrl+alt+delete oluyor explorer.exeçalışmıyor bazen 30 dk bazen 10 bazen 5 dk sonra açılıyor ama nedenini bulamadım önceden de olmuştu ama babamın arkadaşı var pc ci bişeler yaptı düzeltti şimdi arasam babama söyler...
  8. enesahmetcelik

hp pavilon cb0xx leptop bios tuşu

hp pavilon cb0xx model bir leptobum var bu leptobun bios ekranına nasıl giderim
  9. enesahmetcelik

türk telekomda 39 gb lik bir dosya ne zamana iner

bu dosya 39 gb ne zamana iner bu intle 9 mb ye kadar indiriyo
Top Bottom