Arama sonuçları: *

1. Pencere bakıcısı

POCO Launcher Güvenli mi ?

Xiaomi kullanan birisinin bütün bilgiler zaten Çin'e gidiyor. Kullanıp kullanmamak sana kalmış.
  2. Pencere bakıcısı

Bu sistemle Windows 11 e geçilirmi ?

performans artışı çok olmayacak yada hiç olmayacak.
  3. Pencere bakıcısı

işlemcinin üzerine termal macun yerine diş macunu sürdüm

Durum güncellemesi sistemi yormadan maksimum 60 derecede çalışarak 3 yıl kullanılmaya devam etdim en sonunda sistem sıcaklıktan dolayı kapandı. Termal macun değişimi ile sistem açıldı.
  4. Pencere bakıcısı

windows 11 android uygulamaları geldi

Bu gün windows 11 android uygulamarı geldi amma microsoftstore bu android uygulamarını açmak için bir proqram var amma bu proqram minimum 8 gb ram istiyor benim pc 4gb ram var ve win 11 yüklü microsot ilerde 8 gb kısıtlılığı gidelirmi yerine 4gb ram açsın diye proqramı
  5. Pencere bakıcısı

dosya gezgini kasma sorunu

Pc widows 10 11 yükseltdim win10 dosya gezgini geç açılıyordu win11 geç açılıyor ve kasıyor dosyalara tıkladım zamanda az kasıyor sistemimde win11 uyumlu bir sistem neden kasıyor bilmiyorum
  6. Pencere bakıcısı

Sürekli olarak Drop & Donma Takılma

Ram frekans hızı biraz zayıf ondan ola bilir
  7. Pencere bakıcısı

Windows 11'e geçersem sıkıntı yaşar mıyım? (Etkinleştirme)

windows 10 sen zaten etkişleşdirdi windows 11 geçersen bir sıkıntı olmaz
  8. Pencere bakıcısı

wifi de gizli ağ diye bir şey görünüyor

Merhaba pc wifi açdım zaman gizli ağ adında bir wifi çıkıyor benim evimde sadece kendim wifi var farklı bir cihazda wifi de gizli ağ görünmüyor sadece kulandım pc görünüyor bu neden oluyor.
  9. Pencere bakıcısı

10 yıllık pc oyun oynamıyorum video izliyorum amma iyide soyutuyor
  10. Pencere bakıcısı

hayır evde başkaları kulanıyor
  11. Pencere bakıcısı

- Vazelin, cildin gün boyunca nemlenmesini sağlamaktadır. Özellikle deri yüzeyinde bulunan çatlakların giderilmesine yardımcı olur. - Cildin daha parlak görünmesini sağlar. - Nasır oluşumunu engeller. - Topuk ve dirsek çatlaklarının giderilmesini sağlar. - Özellikle de kış aylarında görülen...
  12. Pencere bakıcısı

Bakın ciden işlemciye sürdüm boşdayken 48 derece google chrome acdımda 56 derece oluyor işe yaradı amma termal marcun sürdüyümde sıcaklın kaç derece olduğunu bilmiyorum amma ona yakın
  13. Pencere bakıcısı

İyi akşamlar bilgisayarımın işlemci fanını çıkarıb işlemcinin üzerinde ki termal macun değiştirme istedim eskimişdi onun yerine diş macunu ile vazeleni karışdırıb işlemcinin üzerine sürdüm bilgisayarım açıldı amma ilerde bir sorun çıkarırmı bilmiyorum
Top Bottom