Arama sonuçları: *

1. I

Öneri Vergi indirimli bilgisayar önerisi olan var mi

Beyler 2nizde dunyadaki en faydasiz insan tipine uyan en uygun orneklersiniz. Dayanismanizdan oturu tebrik ederim. İyi aksamlar.
  2. I

Kanka bir sey soracam neden soruma cevap vermek yerine burda ters ters muhabbet yapmaya devam ediyorsun o zaman buna hic gerek yok ben arkadastan bir ricada bulundum sadece bu başlığın konusu bu degil onu sorsaydim onu yazardum 1700419675 Bilgisayari kendim icin değil kardeşim icin alacagim ve...
  3. I

Kanka soruma cevap vermeyeceksen alıntını kaldirir misin cok alakasiz olmus bence bunu bilmeyen kimse yoktur
  4. I

Merhaba bu vergi indirimi muhabbeti baslarken 8700 TL'ye hp 255 g8 model numarali bilgisayar vardi r5 5500u fhd ve porlari dahilinde ya bu fiyat bandındaki en iyi bilgisayardi daha sonra once fiyati 9200 sonra 9500 ve simdide dahada ustune cikmis durumda forumdaki herhangi birinde bu fiyatta...
  5. I

Videodaki HP Pavilion 15 Kasma Sorunu

Her şeyi kurdum bios dahil
  6. I

Videodaki HP Pavilion 15 Kasma Sorunu

Videodan sınırlı stokta gördüğüm bilgisayari aldım ve içine win 10 home u kurdum ve bütün güncel driverlari yükledim fakat bilgisayarım oyunlar haricinde bile kasma donma tarzı belirtiler gösteriyor cs de 720p dusukte bile 50 FPS yi gecemiyor ne yapmalıyım
Top Bottom