Arama sonuçları: *

1. A

Öneri Max 30K bütçe için laptop önerisi

Okul için ve oyun oynamak için kullanılacak iyi bir laptop arıyorum. Bütçe 25K-30K arası, ama ne kadar f/p olursa o kadar iyi...
  2. A

6K civarı telefon önerebilir misiniz?

Babama ikinci bir telefon (iş telefonu) olarak alacağız. Çift hat olmalı, ikinci el de olabilir. Bataryası biraz dayanıklı olmalı. Çok anlamıyorum ama 6K civarına ikinci el S10+ buldum, çok yeni bir cihaz olmadığı için bataryası falan nasıldır, kaç saat ekran süresi vardır bilemiyorum.
  3. A

i7 2.9GHz 16GB MacBook Pro 2012 vs i5 2.6GHz 8GB MacBook Pro 2014

Sıfır arayışım yok temiz cihaz olması yeterli. Celeron işlemciye pek güvenemiyorum bir de ram 4GB olunca Windows 11 kullanırken hayatta kalabileceğimi sanmıyorum :) . Mac güncelleme konusunda da OpenCore Patcher ile son sürüme güncelleme alınabiliyor diye biliyorum. Ayrıca Mac konusunda ısrar...
  4. A

6-7K ama mümkünse 6K TL.
  5. A

Evet olabilir fakat Retina ekran ve Apple ekosistemi cezbettiği için bu ürünlere bakıyorum. Bu cihazlar günlük kullanımda başımı ağrıtır mı? Windows almayı pek düşünmüyorum. Mac bilgisayarların stabilitesi daha uzun ömürlü diye biliyorum. Zaten video/film izleme gibi çok yormayan işlemler için...
  6. A

i7-3520M - i5-4278U sanırım. 6-7K civarında.
  7. A

Modellerini bilmiyorum fakat bildiğim kadarıyla ikisi de iki çekirdekli. Bulabilirsem ekleyeceğim.
  8. A

Bu iki MacBook Pro'nun da fiyatları neredeyse aynı. Hangisini tercih etmeliyim?
  9. A

Yardım Bir ağa bağlanmaya çalışırken Wi-Fi kapanıp geri açılıyor ve bağlanmıyor

LTSC/LTSB Windows 10'un en hafif sürümüdür. Stabil olmayan tüm güncellemeler ve uygulamalardan arındırılmış bir şekilde sunulur. Örneğin Windows Store yüklü olarak gelmez. Fakat özellikle LTSC ve LTSB arasında ne fark var bilmiyorum.
  10. A

LTSC sürümleri gayet hafif, orijinal olduğu için de modlu sürümlere göre çok daha güvenilir. Fazla bilgi sahibi değilim bu konuda ama bence LTSB 2016 veya LTSC 2019 a bakabilirsiniz. 1690042234 Bu arada sorunu da çözdüm. BIOS ayarlarından 1333Mhz(OC) olan RAM frekansı ayarını 1066MHz olarak...
  11. A

Alakası var mı bilmiyorum ama ben güncel Windows 10 kullanmıyorum. LTSC 1809 kullanıyorum.
  12. A

IMG_0717.mov Videoda görüldüğü gibi. Bu sorunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim?
  13. A

Hitman 2016 için Türkçe yama bulamıyorum.

https://www.anonymousceviri.com/hitman-2016-turkce-yama Şu an site çökmüş galiba.
  14. A

İnternette aratınca Anonymus linkini bulabiliyorum fakat linkte erişim izniniz yok hatası veriyor. Başka hiçbir yerde bulamıyorum.
  15. A

Bir ara Epic Games'ten bedavaya almıştım oyunu. Oynamak istiyorum fakat Türkçe yama bulamıyorum.
  16. A

Hackintosh için hangi SSD'yi almalıyım?

Dual Boot mu kullanmıştın 250GB içerisinde? Yukarıda paylaşılan linkteki SSD'ler çok pahalı, bildiğiniz yeterli boyutta uygun fiyatlı SSD varsa paylaşabilir misiniz?
  17. A

Peki satın almayıp kendi M.2 SSD'mden alan ayırsam sorun yaşar mıyım? Corsair MP510 240GB kullanıyorum.
  18. A

Samsung'un 250GB SATA SSD'si 700TL. Daha uygun bir şey bulamaz mıyım?
  19. A

Hackintosh işlemi gerçekleştirerek dual boot kullanacağım. M.2 SSD'mde Windows kurulu ve 240GB olduğu için alan ayırmak yerine SSD almayı düşünüyorum. ITOPYA'da MLD M200 240GB SATA SSD 280TL. amazon'da KINGSTON A400 240GB SATA SSD 340TL. Veya başka bir öneriniz varsa bekliyorum. Bütçe olarak...
  20. A

iMac kullanabileceğim internet kafe veya kütüphane gibi yerler var mı?

Bir ödev için MacOS işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanmam gerekiyor, böyle bir imkana sahip olan bir yer var mı acaba?
Top Bottom