Arama sonuçları: *

1. A

Öneri Max 30K bütçe için laptop önerisi

Okul için ve oyun oynamak için kullanılacak iyi bir laptop arıyorum. Bütçe 25K-30K arası, ama ne kadar f/p olursa o kadar iyi...
  2. A

6K civarı telefon önerebilir misiniz?

Babama ikinci bir telefon (iş telefonu) olarak alacağız. Çift hat olmalı, ikinci el de olabilir. Bataryası biraz dayanıklı olmalı. Çok anlamıyorum ama 6K civarına ikinci el S10+ buldum, çok yeni bir cihaz olmadığı için bataryası falan nasıldır, kaç saat ekran süresi vardır bilemiyorum.
  3. A

i7 2.9GHz 16GB MacBook Pro 2012 vs i5 2.6GHz 8GB MacBook Pro 2014

Bu iki MacBook Pro'nun da fiyatları neredeyse aynı. Hangisini tercih etmeliyim?
  4. A

Yardım Bir ağa bağlanmaya çalışırken Wi-Fi kapanıp geri açılıyor ve bağlanmıyor

IMG_0717.mov Videoda görüldüğü gibi. Bu sorunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim?
  5. A

Hitman 2016 için Türkçe yama bulamıyorum.

Bir ara Epic Games'ten bedavaya almıştım oyunu. Oynamak istiyorum fakat Türkçe yama bulamıyorum.
  6. A

Hackintosh için hangi SSD'yi almalıyım?

Hackintosh işlemi gerçekleştirerek dual boot kullanacağım. M.2 SSD'mde Windows kurulu ve 240GB olduğu için alan ayırmak yerine SSD almayı düşünüyorum. ITOPYA'da MLD M200 240GB SATA SSD 280TL. amazon'da KINGSTON A400 240GB SATA SSD 340TL. Veya başka bir öneriniz varsa bekliyorum. Bütçe olarak...
  7. A

iMac kullanabileceğim internet kafe veya kütüphane gibi yerler var mı?

Bir ödev için MacOS işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanmam gerekiyor, böyle bir imkana sahip olan bir yer var mı acaba?
  8. A

GamePower Mei ve Fujin'in sürücüleri aynı olabilir mi?

Ekteki görseli GamePower'ın official sitesinden aldım. Şu an Fujin model kulaklık bende var ve kardeşim de çok beğendiği için o da almak istiyor, fakat aynı markanın Mei model kulaklığı neredeyse 100TL daha ucuz. Görsele bakıldığında aynı sürücüler var gibi duruyor fakat tabii ki emin...
  9. A

BT Kulaklığın sadece bir tarafındaki sesi nasıl artırabilirim?

Kablosuz kulaklığı bilgisayara bağladım fakat bir taraftan ses daha fazla geliyor. Windows ayarlarından denge ayarı yapılmıyor, iki taraf birlikte değişiyor. Sadece bir tarafın sesini nasıl artırabilirim?
  10. A

F/P, mikrofonsuz, kulak üstü kulaklık önerir misiniz?

Maks. 400TL bütçem var, mikrofonlu olmasına gerek yok; onun yerine ses kalitesi daha iyi olanı tercih ederim. Bozulmadan önce kullandığım kulaklığın modelini tam olarak bulamadım ama sanırım Sony MDR-ZX110.
  11. A

Düşük sistem için en hafif android emülatörü hangisi?

Sistem özelliklerini görselde belirttim, bu sistem için en hafif android emülatörü hangisidir?
  12. A

Windows'tan istemediğimiz özellikleri kaldırmamıza yarayan bir program vardı?

Windows ISO dosyasından istemediğimiz Windows özelliklerini kaldırabildiğimiz bir program hatırlıyorum ama adını asla hatırlayamıyorum, lütfen bilen biri varsa söylesin.
  13. A

Ucuz Hi-Fi Kulaklık Önerebilir Misiniz?

Başlıkta da belirttiğim gibi 500TL yi aşmayacak ve mümkünse daha ucuz fiyatlara Hi-Fi kulaklık önerebilir misiniz?
  14. A

Hipnoz ile sigara bırakma etkili olur mu?

Merhaba, babam sigarayı bırakmak istiyor ve şimdiye kadar birçok yöntem denedi fakat bırakamıyor. Hipnoz ile sigara bırakma yöntemini uygulayan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok menmun olurum. Yalnız rica ediyorum konu hakkında pek bilgisi olmayan kendi fikrine göre yorum yapmasın. Teşekkür ederim.
  15. A

Max 6K Telefon Önerisi

Kamerası iyi olan, diğer özellikler bakımından da bu fiyata alınabilecek en iyi telefonu arıyorum. Bu arada kamerası iyi derken illa yüksek MP olacak demiyorum tabii ki. IPhone mantığı gibi, iyi gözükmesini istiyorum.
  16. A

Monitöre bağlantı için 2 adet dönüştürücü kullansam görüntü alabilir miyim?

Ekran kartımın tek HDMI çıkışı var. Eski monitörüm VGA çıkışlı olduğu için HDMI dönüştürücü ile kullanıyordum. Fakat yeni monitörü ekran kartının HDMI çıkışına bağladığım için eski monitörü kullanamıyorum. Ben de eski monitör için bir DVI-D dönüştürücü almayı düşündüm fakat kablo tercih edersem...
  17. A

Çözüldü✓ Corsair MP510 240GB SSD yavaş çalışıyor.

Sistemimi alalı yaklaşık 3,5 yıl oluyor. İlk zamanlarda yaptığım testte yavaş çıkmasına rağmen çok önemsememiştim fakat şimdi tekrardan bakınca önemli gibi duruyor. Ne yapmalıyım?
  18. A

i7-12650H, 16GB RAM, 500GB SSD, 4GB RTX3050 Laptop 20K TL'ye alınır mı?

Bir önceki açtığım konuda sormuştum ama kesin bir sonuca ulaşamadım, HP Victus almayı düşünüyordum fakat ekranı çok karanlık geldi o yüzden vazgeçtim. Sizce bu laptop nasıldır...
  19. A

Maksimum 20K bütçe ile laptop önerisi?

Grafik tasarım bölümü okuyan üniversite öğrencisinin hem okul işlerini halledip hem de valorant gibi oyunları oynayabileceği uzun ömürlü bir laptop önerebilir misiniz?
  20. A

Ucuz PC Gamepad önerir misiniz?

Genelde 3-4 kişi Fifa oynuyoruz, en ucuz ama iyi gamepad önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom