Arama sonuçları: *

• Users: ahmetfs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Asus ROG Strix B760-A Gaming WiFi D5 VS Asus Prime Z690-A D5

Öncelikle merhaba bu iki anakartın arasındayım araştırma yaptım ama tam olarak kesin bir sonuca ulaşamadım hangisinin daha iyi olduğu konusunda lütfen daha önce kullanan bu iki modele de hakim olan arkadaşlar hem oc açısından hemde diğer açılardan hangisinin iyi olduğu konusunda yardımcı olursa...
  2. A

Asus Tuf Z590 Plus Anakart Sizce Bu Fiyata İyi Mi?

Merhabalar 11400f işlemcinin yanına ileriye dönük olması için bu anakartı aldım sizce fiyatı ve performansı nasıl
  3. A

rtx 3060 lhr v2 mining illegal memory access was encountered hatası

asus tuf 3060 lhr v2 kartımla mining yapıyorum aldığım mh ve ayarlarım bu şekilde ama monitörümü kapatıp bilgisayar boşta dururken 10 15 dakikada bir, bilgisayarı kullanırken (video yada google chrome da dolaştığımda) sık sık bu hatayı alıyorum yanlış oc den kaynaklı olduğu söyleniyor fakat daha...
  4. A

Asus Tuf Rtx 3060 V2 Alınır mı?

Arkadaşlar merhaba asus tuf 3060 v2 modeli 12500 TL ye 3 yıl tr garantili olarak alınır mı
  5. A

Amazon Jp Stok Sorunu

Arkadaşlar merhaba amazon jp den https://www.amazon.co.jp/gp/product/B097F4DPDR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu kartı sipariş ettim 103 bin yene fakat Not yet shipped We will email you when we have an estimated delivery date. bu sorunu alıyorum bu kart stoğa ne zaman girer...
  6. A

Amazon Germany'den Samsung ssd alan var mı?

merhaba arkadaşlar ben amazon.com.tr den samsung 970 evo plus 1 tb modelini beğendim fakat ürünün satıcısı amazon germany ssd nin türkiyede garantisi yok sadece amazon garanti veriyor o oda almanyaya geri gönderip para iadesi şeklinde oluyor sizce almalı mıyım? alanlar yazabilir mi ?
  7. A

Bu Fiyata Bu Sistem Sizce Nasıl?

Merhaba bugün gamegaraj.com dan Neo5a-1650s kasasını birkaç ekleme yaparak 6262 TL ye satın aldım sizce bu fiyat nasıl,sistem güzel mi? anakartı ve işlemciyi geleceğe dönük geliştirmelere açık olması için geliştirdim ve 3600 mhz ram taktım ileride bir ram daha alacağım AMD Ryzen 5 3500 3.6GHz...
Top Bottom