Arama sonuçları: *

1. ALADDİN ÇAKICI

Leptop aldım pahalı mı?

Leptop bu arkadaşlar çok beğenerek aldım 700 lira bütçe ayırmıştım Daha iyi önerileriniz var da alta ekleyin Özellikler Intel Core i5 12th Gen 12450H Processor; NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6; 16GB DDR5-5600 RAM; 512GB Solid State Drive https://www.microcenter.com/product/663873/LOQ_156...
  2. ALADDİN ÇAKICI

50 dolara kulaklık üstü kulaklık (Bluetooth) önerisi

Amerika'dayım önerilerinize açığım kulaklarım büyük çevresi geniş olursa benim için daha iyi olur İyi forumlar
  3. ALADDİN ÇAKICI

Aldığınız en güzel mesaj

🏦Hesabınıza para geldi💸 👱‍♀️I'm so happy to be with you. Sizin aldığınız en güzel mesaj ne
  4. ALADDİN ÇAKICI

İlişki sonrası kasıkta ağrı

İlişki sonrası kasıkta ağrı olmaya başladı eskiden olmazdı dokunamiyorum yaşayan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilir mi ne iyi gelir
  5. ALADDİN ÇAKICI

Yahidilerde geleneksel müzik anlayışı

Görürken çok şaşırmıştım techno müzikler tutuluyor sağlam altyapı ile sunuyorlar geleneksel müzik anlayışlarinda technoya da yer var Türkiye'de yapıldı ama dalga geçildi adamlar gerçekten özel günlerden saatler sonra birlikte eğlenebiliyor nerdeyse hepsi çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşıyor...
  6. ALADDİN ÇAKICI

Beni özledinizmi geri döndüm

Geri döndüm selamlllarr
  7. ALADDİN ÇAKICI

Ağızdaki ne büyük sorun

Dil kökünde yeni farkettim her gün 2 kez dişlerimi fırçalarım Yurtdışındayım hastaneye gidemiyorum
  8. ALADDİN ÇAKICI

Konuştuğum kız benden hoşlanmıyormuş

Çok üzgünüm agalar vakit geçirdiğim kız yüzüme bağırarak seni sevmiyorum dedi 🚬 O değil sonradan onu düşünüp uzulecegim için ona üzülüyorum 😔 Yemek yedik, vakit geçirdik 5 ay 🚬 Yaş 23 Aşka bir günde küsmedik 👉1 sene sonra güncelleme👈 Arkadaşlar ayrıldıktan sonra Amerika'ya gittim orda...
  9. ALADDİN ÇAKICI

Sew ile dinlenecek şarkılar

Bana bu tarz sakın akşam dinlemelik şarkılar atarmisiniz agalar Yakıtı dert etmeyin
  10. ALADDİN ÇAKICI

Geceye degil bize güzel söz bırakalım

Yazın Can't Get You Out of My Head ALADDİN ÇAKICI Kış gelince Ateşle oynayan ya elini yakar, ya kendini ALADDİN ÇAKICI
  11. ALADDİN ÇAKICI

Müzik zevkime hakim olamıyorum

Birden İbrahim Erkal Bir sana yandim ben dinliyorum şarkıyı yarıda kesip birden bu müzikleri dinliyorum neden🤷‍♂️
  12. ALADDİN ÇAKICI

Arabada dinlemeli müzikler

Radyo pek sevmiyorum önerirseniz sevinirim belki hoşuna giden olur buradan Örn
  13. ALADDİN ÇAKICI

Bu aralar beğendiğiniz oyun müzikleri

@Perfectshot06 konu yanlış yere açıldı duzeltirmisin
  14. ALADDİN ÇAKICI

bir sana yandım ben/isyankar akor ve ritim

gitar çalışıyorum ara ara arkadaşlarla buluşup çalmak istiyorum anlayan arkadaş varsa bana atarsa memnum olurumm ritim atmanız dahi yeeter :) örn
  15. ALADDİN ÇAKICI

Ehli sünnet Celâl hocamı ifadeye çağırmışlar

Ehli sünnet bir öndere yapılır mı Allah sizden sorar https://www.indyturk.com/node/547946
  16. ALADDİN ÇAKICI

Adımı yaman yapıyorum müdürlüğe başvurdum

Hayatımız değil kaderimiz benzesin E devletten Adımı yaman yapmak için başvurdum Yamanla ortak noktalar - inşaat işçisi -baba nerede bilinmiyor -para, hayal yok -abi ******** -yakisiklilik💀 1661791925 Yaman çakıcı
  17. ALADDİN ÇAKICI

N O S T A L G İ A

Eskiler eskide kaldığı için mi güzeldi Herhangi nostalji şarkı veya sözü istiyorum It's been a long day without you, my friend And I'll tell you all about it when I see you again
  18. ALADDİN ÇAKICI

Pasaport almaya çalışıyorum yardım

1 Randevu aldım 2 Ziraattan -Pasaport harcı ödedim -Pasaport satış bedeli ödedim Bunlar dışında yapmam gereken veya eksik bir şey var mı?
  19. ALADDİN ÇAKICI

Fakirleri kandırmak için söylenen yalanlar

Ein Volk, ein Reich, ein Führer卍
Top Bottom