Arama sonuçları: *

1. FrostSue

Giriş - Orta seviye fotoğraf makinesi önerisi

Öncelikle Selamın Aleykum arkadaşlar. Günümüzde fiyatların uçmasıyla beraber birazcık göz atmam ile fotoğraf makinelerinde acayip bir fiyat aralığı bandı görmekteyim. Cihazlardan ortalama olarak anlasamda çok bilgi sahibi değilim. Aradığım cihazda lensin değiştirilebilir olması benim ilk...
  2. FrostSue

PC HER AÇILIŞTA REPAIR'E GİRİYOR

Merhaba bundan birkaç gün önce bilgisayarım oyun oynarken kendi kendine donmuş ve mouse'u hareket ettirmeye çalıştığımda bip bip ses geliyordu. Bende yeniden başlatmak zorunda kaldım bilgisayar geri açıldığında doğal bir şekilde repair'e girdi yaptı ve açıldı ancak 2 gündür her açılışında...
  3. FrostSue

Bilgisayar açılırken alt tire yanıp sönüyor

Yok hocam ne demek. Akşam eve geçince deneyeyim cidden çok sinir bozucu BIOS zaten eski uefi ile kurduğum windowsu tekrardan kuramıyorum. 1668333244 Hocam önce UEFI ile kurdum sorunsuz açtım dediğim şeyleri yaptıktan sonra açılmayınca BIOS sıfırladım ve BIOS çok eski UEFI ayarını bulamadım...
  4. FrostSue

5 ayda %96 pil sağlığı iphone 13

Oradaki sağlığın kaç yazdığına çok bakmayın hocam genelde yazılım sapıtıyor. Güncelleme yapınca veya ipsw ile düşünce değerlerin düştüğü çok görülüyor. Hiç takmamanızı tavsiye ederim siz kullanımınıza bakın.
  5. FrostSue

Bilgisayar açılırken alt tire yanıp sönüyor

Arkadaşlar dün win 10 kurdum ve pcyi yeniden başlattım. BIOS üzerinden SSD’yi ilk sıraya aldım. İlk iki sırada realtek network ve 3. sırada 2.2tb infinity 4’te ise ssd vardı. SSD’yi ilk sıraya aldıktan sonra pc açılmamaya başladı sol üst kısımda alt tire sürekli yanıp yanıp sönüyor. Herhangi bir...
  6. FrostSue

Masaüstü bilgisayar için wifi kart veya adaptör, anten önerisi

Hocalarım kasa aşağıda kalıyor hem de aktif olarak cihazla ilgileniyorum direkt WI-FI üzerinden sağlayacak öneri alabilir miyim?
  7. FrostSue

Masaüstü bilgisayar için wifi kart veya adaptör, anten önerisi

Arkadaşlar iyi akşamlar çok fazla bütçem yok çok ucuz ama beni götürebilecek iyi bir cihaza ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz ? Yüksek bir yerde yaşadığımdan kaynaklı alt yapım yok bu yüzden telefonun internetini paylaşacağım bunu dipnot olarak bildireyim.
  8. FrostSue

Çözüldü✓ Monster Laptop | Ani sıcaklık değişimi

Öncelikle selamlar, 2 gün önce cihazimi yetkili servise götürdüm ve iç bakımı yapıldı. Dünde cihazı teslim aldım ancak cihaz boşta iken işlemci ani sıcaklık değişimleri çok dikkatimi çekti ve inceledim bir anda 60-70 arasına çıkıp 40+’a geri düşüyor ve bu anlık oluyor. Yük altında iken hiçbir...
  9. FrostSue

Çözüldü✓ i3-7100 Islemciyi onceden duyan var mi?

Anladim hocam tesekkurler...
  10. FrostSue

6-7 arasi idi hocam 1641155780 Tesekkurler sizce ederi nedir ? 1641155797 Nasil yani hocam ?
  11. FrostSue

Fiyat dusunceniz nedir hocam
  12. FrostSue

Verdiginiz bilgi icin tesekkur ederim hocam ortalama ne kadar eder bu sistem? 1641153388 Tesekkur ederim hocam
  13. FrostSue

Sistemi alip islemci ve anakart degistirebilirim yani bir sure idare edebilir mi sizce, ne kadar eder bu sekilde...
  14. FrostSue

Tesekkur ederim verdiginiz bilgi icin biraz ucuza alabilirim sanirim bir sure kullanip islemci ve anakart degisebilirim sanirim sizce ortalama ne eder? 1641153100 Tabii ki hocam verdiginiz bilgi icin tesekkurler. 1641153128 Tesekkur ederim hocam alirsam ilerde ikisini birden degistiririm.
  15. FrostSue

Tesekkur ederim verdiginiz bilgi icin ustte yazdigim gibi sizde bir degerlendirme yapabilir misiniz? 1641153013 Anliyorum hocam tesekkur ederim sizce ortalama ederi nedir ?
  16. FrostSue

Arastirmaya devam ediyorum hocam tanidik bir arkadasimdan alacagim biraz da ucuz olacak tabii ki sizde alinir mi, ortalama ne eder
  17. FrostSue

Biraz daha arastiriyorum sizce alinabilir mi ortalama ne kadar eder?
Top Bottom