Arama sonuçları: *

• Users: Raiga
  • Order by date
  1. R

27 inç 260hz 2k monitöre 4060 gider mi?

27 inc 2k 260hz monitore 4060 lı bir sistem alsam gider mi ? sistem tavsiyeniz var ise rica edeceğim. bütçe 30-40k arası
  2. R

Hangi sistemi tercih ederdiniz?

cok tesekkurler. bir de son bir sorum olucaktı. pclere zam geliyormus sanırım. onumuzdeki 2 veya 3 ay içinde gelir mi sizce ne olur
  3. R

hocam bu sistem için işlemci soğutucu seçimi tavsiye eder misin
  4. R

https://www.gaming.gen.tr/urun/386043/pc-hocasi-gg-7-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-radeon-tuf-rx-7800-xt-gaming-oc-16gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  5. R

bu sistemin bu monitör ile performansı?

dürüst olmak gerekirse linkini attığım monitörü aldım şuan kullanıyorum 😂sadece yeterli bir şekilde çalıştırabilecek bir sisteme ihtiyacım vardı. teşekkürker 🙏
  6. R

bu sistemin bu monitör ile performansı?

merhabalar. https://www.gaming.gen.tr/urun/386043/pc-hocasi-gg-7-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-radeon-tuf-rx-7800-xt-gaming-oc-16gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  7. R

Asus tuf gaming 260hz 2k 27 inç monitor için sistem tavsiyesi

arkadaşlar merhabalar tuf gaming 260hz 27 inç 2k monitor için sistem tavsiyesine ihtiyacim var. mumkun oldugunca monitorun performans ihtiyacini karsilayacak bir sisteme ihtiyacim var. butcem 30k ve civari. yardimci olur musunuz acaba?
  8. R

Yeni sisteme elektirik hiç gelmiyor ...YARDIM

kankam vatan bilgisayara birdaha bence adimini bile atma. adama 30klik sistemi 100k ya satarlar kazik zaten. kenar mahalle bilgisayarcisi bile daha iyi bu sfsizlerden. ha bir de program konusuna gelelim. Psu icin pek saglik testi programi olsun performans vs olsun gosteren pek bi program yok...
  9. R

displayport mu hdmi mı? gaming monitor için

arkadaşlar merhaba. 260hz bir monitor aldim icinden displayport ve hdmi cikti. tam performans icin hangisini kullanmaliyim? aralarindaki fark nedir?
  10. R

Çözüldü✓ Bu monitör için sistem tavsiye?

hocam önerilerin için çok teşekkürler. Bu sistem civarı ya da direkt bu sistemi dediğin gibi satın alabilirim. Madem böyle bir monitör aldık sisteme de bi zahmet bu kadar gidecek o zaman 😂 teşekkürler hayırlı akşamlar herkese. çözüldü olarak işaretliyorum
  11. R

ne kadar kıymam gerekiyor 😂😂😂 millet direk 4000 serisi öneri atıyor o kadar mı ya kral 1707759541 hocam peki 40k 50k arası bütçe nasıl olur? 4070s li bir sistem en az 45 50k civarı hatta 50k altı görmedim
  12. R

Arkadaşlar selamlar. Bu monitörü satın almıştım "ASUS Tuf Gaming VG27AQML1A 27 inç 260Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör" özelliklerine ayak uydurabilecek bir sistem önerisi veya parça önerisi lazım. Önce bilgisayarımı upgrade etmeyi düşünüyordum. Kararsız kaldığım için bir de...
  13. R

valla ben pek zararı olabileceğini düşünmüyorum ama yine de sen bilirsin. Bu dediğim power tuşunun fonksiyonunu manuel bir şekilde elektrik iletimini sağlayarak açmaktan ibaret. Ve pc sorun çözme videolarında olsun uzay montaj sistemlerin videolarında olsun deli dehşet pahalı parçaları bulunan...
  14. R

anakartın üzerinden bir tornavida ile birnevi düz kontak yaptırarak çalıştırmayı deneyebilirsin. Ancak o zaman anlarsın ön panel mi olup olmadığını. youtube dan falan nasıl yapılacağını bul ve dene bence. Eğer yine pc açılmıyorsa başka bir sorun vardır. psu da bile sorun olabilir.
  15. R

PC güçlendirme tavsiye?

öncelikle önerileriniz için teşekkürler. fakat kafamı karıştıran başka bir konu ise nvidia ekran kartı mı yoksa amd mi tercih etmeliyim? açıkçası 260hz bir monitor olduğu için fps bolluğuna ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Sizce tam olarak ne tercih etmeliyim? monitor bu bu arada: ASUS Tuf Gaming...
  16. R

PC güçlendirme tavsiye?

merhabalar. pc özellikleri: Asus prime a320m R SI 2933mhz kingston fury 16gb ram tek kanal sapphire rx580 8gb amd ryzen 5500 fsp marka 750 watt 80+ bronze güç kaynağı James Donkey sata ssd 200gb civarı Bu sisteme yapmayı düşündüğüm şey anakartı değiştirip m2 ssd destekleyen ve 3200mhz hız...
  17. R

Çözüldü✓ TN Panel monitör alınır mı?

Öncelikle teşekkürler. Ben genellikle oyun oynuyorum fakat film video izlediğim de tabi ki oluyor. Bu yüzden sanırım tercihim ips panelden yana olacak ve 240hz 0.5ms veya 1ms özellikte, dış tasarımı da güzel aydınlatmalı bir monitör öneriniz var ise sevinirim. Şu anlık Asus'un rog strix...
  18. R

hocam gamma ayarı olsun kontrast ayarı olsun vs. kendin kişiselleştirip memnun bir şekilde kullanabilirsin diyorsun sanırım doğru muyum
  19. R

Arkadaşlar merhabalar. TN panelin sürekli renk ve canlılık vs. açısından kötü performans falan verildiği söyleniyor nereye baksam. Asus'un rog strix serisinden 240hz TN panel hir monitör almayı düşünüyorum fakat bu panel konusu olsun farklı marka model daha uygun monitörler olsun cidden...
  20. R

Bu monitör alınır mı?

Merhabalar. 240hz monitor alacagim ve sunu almayi dusunuyorum https://ty.gl/5dd5ybnyia sizce alinir mi
Top Bottom