Arama sonuçları: *

• Users: ehawk
  • Order by date
  1. ehawk

Grafik Tasarım için 2-4k arası laptop önerisi

Selamlar, üniversitede grafik tasarım bölümünde okuyorum. Haliyle laptop gerekiyor. Bi'ufak sıkıntılardan dolayı maddi sıkıntı çekiyorum o yüzden bütcem biraz düşük. Bu bütçeyle ne alınabilir 0/2. el fark etmez önerilerinizi bekliyorum.
  2. ehawk

Virüs için program önerisi

Norton üzerine daha antivirüs yazılımı görmedim. Her cihazımda yüklü. Sonuna kadar güveniyorum.
  3. ehawk

300-350TL arası kulaklık önerisi

300 Bandında alınabilecek en iyi kulaklıklardan, güzel performansı var. İncelemelerini izlersen kararını verebilirsin. Link: Kulaklık
  4. ehawk

200 TL kulaklik önerisi

Bi'ufak aşıyor ama bütceni, alınabilecek bir fiyatta, güzel performansı var. Link: Kulaklık
  5. ehawk

İnternetim ve Sistemim İyi Olmasına Rağmen Yayın Çok Kötü

Youtube ve bir çok makale ve forumdan ayarlar kısmına ulaşabilirsin. Bitrate olayı ve sabit yayına giden fps problemi tahminimce. OBS, Twitchstudio yerine alternatif olarak Streamlabs vb. farklı stream app kullanabilirsin. Aşağıya link bırakıyorum Twitch için hangi ayarda yapmak istiyorsan...
  6. ehawk

Sea of Thieves güncel boyutu nedir?

Gamepass Pc de yaklaşık 70GB falandı yanlış hatırlamıyorsam.
  7. ehawk

Sea of Thieves BLUEBEARD hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Sorun çözüldü. Problem oyun sunucularının kapalı olması ve 1-2 gün sonra gelen güncelleme.
  8. ehawk

2200 lira telefon önerisi

Alınır lakin ne kadar daha kullanabilirsin orası meçhul. Redmi 9T 64gb ve Iphone 7 araştırmanı öneririm. İkiside bu fiyat bazında (9t 2500₺ falan) alınabilecek telefonlar.
  9. ehawk

Yayın açtığımda oyunda takılmalar oluyor

Youtube ve bir çok makale ve forumdan ayarlar kısmına ulaşabilirsin. Bitrate olayı ve sabit yayına giden fps problemi tahminimce. OBS yerine alternatif olarak Twitch studio, Streamlabs vb. farklı stream app kullanabilirsin. Aşağıya link bırakıyorum Twitch için hangi ayarda yapmak istiyorsan...
  10. ehawk

2200 lira telefon önerisi

6s ios 11 güncellemelerinden sonra hafif hafif sapıtmaya başlıyor. Bende 6s kullanıyorum. Sürümüm ios 11 çoğu uygulama artık ios 12 istemeye başladı bundan dolayı bi’çok programı kullanamıyorum.
  11. ehawk

Yardım aim lab istatistiğine göre valorant rankım ne olmalı ?

Dediğim gibi kendimcesini söyledim. Rankın konusunda da başarılar, inşallah daha yüksek ranklara çıkarsın.
  12. ehawk

Yardım Sea of Thieves Lavenderbeard Hatası

Steam için - Xbox Live hesabını Steam'e yeniden bağlamanın bu sorunu başarıyla çözebildiğine dair raporlar aldık Lütfen adımlar için aşağıdaki makaleye göz at: Steam - Bir Xbox Live hesabını bağlama / bağlantıyı kaldırma Windows Store ve Steam için - Bir başka olası çözüm de diğer bağlantı...
  13. ehawk

Yardım aim lab istatistiğine göre valorant rankım ne olmalı ?

Kendimden örnek vermem gerekirse. Çok fazla aimlab vs. yerlerde vakit geçirdim ve gereksiz olduğuna kanaat getirdim. Valorant’ın içinde alıştırma bölümünden kendini geliştirirsen daha sağlıklı olur gibime geliyor. Sorun hakkında da Bronz II - Gümüş I arası tahminimce.
  14. ehawk

Sea Of Thieves oyuna girememe sorunu

Steam için - Xbox Live hesabını Steam'e yeniden bağlamanın bu sorunu başarıyla çözebildiğine dair raporlar aldık Lütfen adımlar için aşağıdaki makaleye göz at: Steam - Bir Xbox Live hesabını bağlama / bağlantıyı kaldırma Windows Store ve Steam için - Bir başka olası çözüm de diğer bağlantı...
  15. ehawk

Sea of Thieves BLUEBEARD hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşım ile sea of thieves oynuyorduk her spor çıkışında. Bugün anlamsız bir şekilde bluebeard hatası verdi. Oyun güncellemelerini kontrol ettim güncelleme yoktu. Oyunu silip yeniden yükledim ama düzelmedi problem ne olabilir. Yardımcı olabilir misiniz? Cihazım Xbox one
Top Bottom