Arama sonuçları: *

• Users: OREEMER
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Düşük bütçede sunucu kasası toplama

Merhaba sizin önereceğinize göre sunucu toplamak istiyorum ve bana yardımcı olursanız sevinirim xenon işlemcili sistem toplayacağım 20TB depolama kullanacağım. fiyat sizin önereceğinize göre değişecektir bir fiyat belli değildir.
  2. O

ASUS PRİME X470-PRO VCORE VOLTAGE

Merhaba öncelikle ben hwmonitör yükleyip voltaj vs kontrolü yapmak istedim ve anakartımda vın4 vın5 ve vın6 olmak üzeri voltajları +0.033 de takılı kalmış durumda bu normal mi yoksa bir sıkıntı çıkarır mı.
  3. O

Ryzen 5 1600af overclock

Merhaba arkadaşlar anakartım asus prime x470-pro dur bu anakarta heatsinkler taş gibi şuan bendeki işlemcimi 4ghz üstüne çıkarmak istiyorum bu anakarta yeni geçtim nasıl yapacağımı anlamadım bilen varsa söyleyebilir mi?
  4. O

İtopya GIGABYTE RTX 2060 D6 6GB 5999TL

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti_u13765 RTX ekran kartlarına bakayım dedim akakçe'den bakıyorum en düşük fiyat colorfulun 6136tl ye var itopyada 5999TL şuan isteyen kontrol edip alabilir. Bende ırak gidecem fiyatlara bakayım dedim ordan almayı...
  5. O

Gameforce GF-8010 cold 6x120mm rainbow kasa alınır mı?

Selamun aleykum öncelikle sizden istediğim acaba bu kasa alınır mı? Alınırsa kalitesi nedir ve fiyatıda uygun gördüğüm için istiyorum eğer olmazsa rgbli mesh kasa önerebilirmisiniz fiyat bandı 400-500 TL arası.
  6. O

Format sonrası normal boot ile sistem başlamıyor

Merhaba ben 2 gün önce B450 M-H modeli anakartı aldım ve win 10 formatı atım ama normal boot edemiyorum windows boot seçmeden boot etmiyor harddisk başa getirince biostan reboot devices system boot hatası alıyorum.
Top Bottom