Arama sonuçları: *

1. G

Yardım Monitör de masaüstü izi kaldı

Şunu fark ettim oyuna(valorant) veya google chrome girince her hangi bir iz olmuyor sadece kapattığımda veya ilk açarken izler belli oluyor
  2. G

Hepsiburada uzerinden aldim https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg252qxbmiipx-245-240hz-1ms-hdmidisplay-g-sync-full-hd-ips-monitr-p-HBV00000T9FCD?url_src=and-product-detail bu ürün ama iade etsem şuan ayni paraya 240 hz bir monitör alamicam öyle bir sıkıntı var, yakinda yayinlara...
  3. G

Aslında hiçbir şeyi yoktu ama bilgisayarımı açık unutmuşum sabit kalınca böyle oldu. Bazı arkadaşlar vakit geçirince düzelir demişler öyle bir şey olabilir mi?
  4. G

Arkadaşlar merhaba monitörümde masaüstünün izi kaldi, bilgisayarı kapatınca bile monitörde masaüstü izi gözüküyor. İnternetten baktim bazilari pixel mayışması demiş ama ne yapsam bilemedim daha 1 ay oldu alalı. Yardımcı olcak var mı?
  5. G

Mouse önerisi(Üst Düzey-Fps)

Arkadaşlar fps oyunları oynuyorum özellikle valorant, yeni bir üst düzey mouse almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. G

165 hz veya 240hz monitör önerisi

Arkadaşlar 3060ti ve 5600x olan sistemime 165hz veya varsa 3000 TL ye kadar 240 hz monitör önerilerinizi bekliyorum. Genellikle fps oyunları oynuyorum tercihen 24 inc vs olursa sevinirim.
  7. G

Korona benden aileme geçti, babaannem ve halamın ölmesinden korkuyorum

Sıkma canını kardeşim, herkes birbirine bulaştırabiliyor moralini bozma. İnşallah sıkıntısız geçer hepsinin ki
  8. G

Arkadaşlar bu sitem alınır mı?(GameGaraj) Acil!!

Sadece şeyi düşünüyorum önümüzde black friday vs 11.11 indirimleri olur mu acaba hani bu fiyata daha iyi malzemelerle sistem gelir mi diye düşünüyorum ama tabi şöyle de bişey var bu sistemde 280r sıvı soğutucu var, normalde itopya vs çıkardığında sıvı soğutucu olmuyor sistemlerde
  9. G

Hocam valla 1.5 aydır bekliyorum ama adam akıllı 3060ti ve 5600x olan sistemde çıkmıyor, gerçekten sıkıldım artık bu ülkenin dolar vs olayından her gün zam geliyor alamıcaz böyle giderse zaten hiçbir şey
  10. G

Arkadaşlar bütçem 15k bu sistem alınır mı? Dolar uçup gidiyor paralar eriyor bu sistem alınır mı? Anakart konusunda bir bilgim yok bu uygun olur mu? Valorant yayını yapmak için alıyorum sıkıntı çıkar mı acil bir yorum yaparsanız ona göre satın alıcam.
  11. G

12K'ya Bu hazır sistem alınır mı?

Hangi indirim kanka bu
  12. G

GameGaraj H510-5A-RTX3060Tİ alınır mı?

sıvı soğutma var 120mm ama onu değiştirip 240 olan farklı bir marka ile değiştirmeyi düşündüm
  13. G

bu nasıl sence 3060 performans olarak çok fark eder mi?
  14. G

Arkadaşlar bu sistem yeni çıkmış sizce alınır mı? Sistem incelemesi de mevcut https://www.gamegaraj.com/urun/h510-5a-rtx3060ti/
  15. G

Deluxe-5A-RTX3060Tİ Alınır mı? (Özelleştirme vs.)

almadım dostum bakıyorum hala
  16. G

AZUNYAN-SUPER alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Arkadaşlar sıkıntısız bir valorant yayını açmam için bu sistem iyi olur mu? Bu fiyata değer mi ve özelleşirme yapılabilir mi? Önerilerinizi bekliyorum...
  17. G

Deluxe-5A-RTX3060Tİ Alınır mı? (Özelleştirme vs.)

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Özelleşirme önerisi verir misiniz, bütçe 13.5 k kadar çıkabilirim. https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5a-rtx3060ti-2/
  18. G

17.500 TL ye 3060ti lı sistem alınır mı?

Bu sistemin psu markası aigo markaymış, bugun canlı destekten öğrendim. Bende çok kararsız kaldım game garaj alsam mo almasam mı diye
  19. G

Game Garaj Aquarius 5A-Rtx3060Ti alan var mı?

Arkadaşlar bu sistemi alıp, eline ulaşan var mı? İlk bakış ve testlerini paylaşırsanız sevinirim.
  20. G

Yardım Hyperx Cloud 2 kullanan yok mu? Acil!

bu kulaklık modeli tak çalıştır o yüzden her hangi bir kontrol paneli vs yok baktım ama bulamadım hiç bişey
Top Bottom