Arama sonuçları: *

• Users: Ryken
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Binancr Pool ve T Rex Miner Hakkinda

Merhaba arkadaslar. Bugun ilk kez RTX 2060 kartimla mining yapmaya basladim. T Rex icin dosyalarinda yer alan ETH-ethermine dosyasina cuzdan kodumu girdim baska bir sey yapmadim. Sizce yanlislik var mi? Bir de ayarlarimi kontrol ederseniz cok sevinirim.
  2. R

150-200 TL Arası Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar, Airpods görünümünde olması önceliğim. Birebir aynı görünümde ürün satan herhangi bir yer biliyor musunuz? İdarelik bir süre kullanacağım (1-2 ay) sonrasında Airpods'a geçiş yapacağım...
  3. R

10-14K Bütçe ile N11'den Hazir Sistem veya Toplama Bilgisayar Onerisi

Merhaba arkadaslar, Bir agabeyimin bankasinin N11 ile kredi anlasmasi olmasi sebebiyle sadece bu siteden her sey dahil hazir bir sistem toplamayi dusunuyor. Bircok konuda denk geldigim kadariyla N11 onerilmiyor ancak baska alternatifi yok. 10-14.000 butce araliginda bu siteden her sey dahil bir...
  4. R

Razer Basilisk X Hyperspeed Bluetooth Bağlantısı

Arkadaşlar uzun süredir Basilisk X Hyperspeed almayı düşünüyordum ancak Pugio II daha çok hoşuma gitmişti. Şimdi bu fiyata düşmüşken çok ikilemde kaldım açıkçası. Aralarında 150 TL fark var şu anda. Razer ile ilgili sormak istediğim şey bilgisayarımda bildiğim kadarıyla herhangi bir bluetooth...
Top Bottom