Arama sonuçları: *

1. S

RAM FREKANS YÜKSELTİLMİYOR

Bütün ürünlerin faturası duruyor.Şöyle kendim deneme yanılma ile memory try it disabled yaptım profil 2 seçip dram freakansını 2866mhz yaptım şuan kullanıyorum ama 2866 nın bir üstünü deneyince açılmıyor yine pc
  2. S

bios güncel bende işe yaramadı
  3. S

Anakart b450m a pro max 2 tane slotu var 2sinde de 2x8 ram var.Ramler G Skill marka 3600 mhz 18 cl
  4. S

Şu şekilde yapıyorum ama yine windows açılmıyor fotoğraf koydum karıncalanıyor.Yanlış mi yapıyorum sizin dediğiniz gibi yaptım
  5. S

Rx580 ile Eth mining

olmaz
  6. S

Rx580 ile Eth mining

windows da kazarsan 28 hiveos üzerinden kazarsan 32-33 şuan elektrik çıkmadan 400-500 bırakır
  7. S

Hocam ben 2 binli bir frekans değeri bile veremiyorum pc açılmıyor windows tam geliyor ekran böyle karıncalanıyor gibi diyim açılmıyor öyle kalıyor
  8. S

denedim açmıyor hocam açmıyor
  9. S

Xmp profili seçtim otomatik 3333 profili seçiyor ekran kartlı açılıyor ekran kartsız açılmıyor.profil açık kendim frekans seçtim yine açılmıyor
  10. S

Hocam voltaj vermedim direk frekans seçtim öyle gecikme değeri falan da vermedim o kadar bilgim yok
  11. S

Bütün değerleri verdim hocam vermediğim değer yok
  12. S

Elle yükseltilmiyor yükseltince açılmıyor pc sadece 2133 de çalışıyor
  13. S

Bir çözümü yok mu hocam
  14. S

B450M-A PRO MAX RYZEN 2200G İŞLEMCİ 2X8 3600MHZ ram var.Ram frekanslarını yükselttiğimde bilgisyar açılmıyor.Ama bilgisayara bir ekran kartı bağlayıp çalıştırdığımda ram frekanslarını yükseltebiliyorum.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  15. S

SIVI SOĞUTMALI EKRAN KARTI ÖNERİSİ

custom
  16. S

SIVI SOĞUTMALI EKRAN KARTI ÖNERİSİ

10.000-15.000 TL arası sıvı soğutma bloklu ekran kartı önerisi var mı ?
  17. RYZEN 3 2200G

RYZEN 3 2200G

3 ay önce aldım ütopya garantili.Kutu fatura var.Pazarlık olur.
  18. GARANTİLİ 3 AYLIK ALT TAKIM RYZEN 3 2200G 16 GB RAM DDR 4 ANAKART

GARANTİLİ 3 AYLIK ALT TAKIM RYZEN 3 2200G 16 GB RAM DDR 4 ANAKART

B450M A PRO MAX anakart,G Skill 2X8 GB Ram DDR4,Ryzen 3 2200G fatura garanti vardır.Ürünler3 aylıktır.Garanti ütopya.
  19. APU SİSTEM SATILIK FATURALI

APU SİSTEM SATILIK FATURALI

Monitörsüz fiyat 5000 Ürünlerin faturası ve garantisi vardır.Parçalar şunlardır: Zalman Z3 Plus Siyah 600W ATX Mid Tower Kasa Yan tarafı camlı MSI B450M-A PRO MAX AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart AMD Ryzen 3 2200G 3.50 GHZ G.Skill RipjawsV 8GB 3600MHz DDR4 Ram 2x 500 GB HARDDİSK Monitör...
  20. S

Wİ-Fİ interneti ile mining yapılır mı?

Kartın modeli nedir ? aktif olmuyor derken nbminer ı başlatınca ethermine da mı gözükmüyor bundan bahsediyorsanız biraz beklemeniz gerekir.
Top Bottom