Arama sonuçları: *

1. I

Note 20 günlük kullanım için yeterlimi

S22 de snapdragon var Türkiye de
  2. I

10TL 2 aylık xbox Gamepass

Gittigidiyor link vermişim zaten
  3. I

Sıvı soğutma rgb kontrolü nasıl yapılır?

Kasa Thermaltake versa t25 Anakart gigabyte b550m s2h Kontrol etmek istediğim coolermaster Masterliquid ml 240 v2 rgb leri yanıyor fakat renklerini kontrol edemiyorum nasıl yapacağım
  4. I

Tek seferlik ise daha çok süreli olan yok mu
  5. I

Bu gerçekten 10tl olabilir mi. 2 aylık gamepass üyeliği
  6. I

Kasam bugün geldi RGB'ler nasıl ayarlanacak?

5600x. Sistem hazırdı ve B450 veya B550 vardı seçeneklerde
  7. I

İlk sistemim nasıl olur bilmiyorum. Anakart gigabyte b550m s2h Ramler XPG d60 Coolermaster MASTERLIQUID ML240L V2 1646390200 Ayrıyetten şimdi bios girdim ve damlar 2667 mhz de bunu 3600 e çekeceğim? 1646390386 Xmp ayarını açıp ramleri hallettim
  8. I

Çok özür dilerim Thermaltake versa t25 argb
  9. I

Kasa içi rgb kontrollerini nasıl sağlayacağım? Sıvı soğutucu ve ram rgb leri
  10. I

MSI 27" OPTIX G27CQ4P Gaming Monitör indirimde!!

Tamamen şans işi ben bunun 32 inç olanını 3700 e aldım
  11. I

MSI 27" OPTIX G27CQ4P Gaming Monitör indirimde!!

MSI 27" OPTIX G27CQ4P Gaming Monitör Amazonda 3399TL VA PANEL WQHD CURVED
  12. I

ryzen 5 5600 g 2.el 6.200 TL alınır mı?

Al sat içindir bende pembe sitede PC Hocasının ISIS sistemini 19.500 e satan gördüm siteden ss almış koymuş ilana .Adama diyorum birinci elden sıfır şekilde zaten 17bin. Cevabı şu "Ben sana ikinci el mi dedim". Resmen dalga geçiyorlar
  13. I

Cities skylines Vs Hearts of iron

Hoi4 al cities skylines zaten bireysel oyun olduğu için crack indirebilirsin(Tavsiye etmem) . Ya da indirim bekle
  14. I

Ekran kartı monte ederken 2 pin fazla geldi

Ekran kartının rgb'si yandı fakat fanları dönmüyor. Monitör henüz yok, kontrol için çalıştırdım pc'yi. Herhangi bir işlem yapılmadığı için mi dönmüyor?
  15. I

Telefon veya tableti monitör gibi kullanma

Yakmayalım şimdi
  16. I

Telefon veya tableti monitör gibi kullanma

Monitörün bir kaç gün sonra gelecek ben de bu arada pc kurulumunu yapmak istiyorum. Telefonu veya tableti direkt hdmı kablosu ile pc ye bağlasam görüntü alırmıyım. Dönüştürücü var
  17. I

8+6 şekilde ama 2 kablo da da 6+2 ve 6+2 şeklinde ayrılmış 1646301752 Çirkin bir görüntüsü var onu ypketmem lazım
  18. I

PC bugün geldi fakat ilk toplayışım. PSU dan gelen kabloları kontrol ettiğimde tek kablo üzerinden sanki 2 parça şeklinde yapılmıştı taktığımda ise 2 pin açıkta kaldı
  19. I

Windows 10 key nereden alınır?

Bildiğini güvenilir bir site varmı Windows 10 key alacağım. Bu satın aldığım key ile win11 yükseltebilirmiyim?
  20. I

3000 TL Monitör Önerisi

O an 3700 Dü aldım ben stok bitti hemen
Top Bottom