Arama sonuçları: *

1. raygor1

Elektrik gitti geldi laptop yavaşladı

Monitöre bağlı olarak laptop kullanıyorum. Bugün elektrikler gitti geldi laptop çalışmaya devam ediyor zaten onda problem yok monitör görüntüm gitti geldi sonra oyunların hepsinde 30 fps sabit almaya başladım bunun sebebini bilen var mıdır?
  2. raygor1

Gümrük sınırı hakkında

Ben mesela banpresto my hero academia figürü ve marvel legends topluyorum bunlara bakabilirsiniz biraz daha başlangıçta pahalı gelebilir ama
  3. raygor1

Gümrük sınırı hakkında

ilgili olduğunuz dizi film anime serisi vs varsa bigbadtoystore, amazon aliexpress vs gibi sitelerden figürlere bakmanızı öneririm.
  4. raygor1

Gümrük sınırı hakkında

Gümrük 150euro sınırı her siparişte mi geçerli yoksa toplam 150 euro mu mesela ben 4 adet figür alıcam 125 dolar aynı ay içinde 4 adet daha 125 dolarlık alabiliyor muyum yoksa 150 sınırına takılır mı?
  5. raygor1

iPhone kablolu kulaklık oyunlarda boğuk ses veriyor

Bilgisayarda uzun bir süredir iPhone kablolu kulaklık kullanıyorum. Bozuldukça da yenisini alıyorum. Ancak bugün yeni aldığım iPhone kulaklıkta oyunlarda sesi boğuk verme olayı var. Bunu nasıl düzeltebilirim? Daha önce aldığım hiçbir iPhone kulaklıkta yaşamamıştım. Dün bozulanda da böyle bir...
  6. raygor1

Sistemi aldım iyi midir? yoksa iptal edeyimmi ?

Afiyet bal şeker
  7. raygor1

Sistemi aldım iyi midir? yoksa iptal edeyimmi ?

Söyleyen kişiler aynı değil hocam
  8. raygor1

HP Pavilion Gaming 15-EC2024NT 434l9EA ram önerisi

HP Pavilion Gaming 15-EC2024NT 434l9EA modeli olan Laptopumda 8 gb ram var 16 ya yükseltmek istiyorum bu ekteki ramler işimi görür mü sizce yoksa önerilerinizi bekliyorum. Almayı düşündüğüm ram
  9. raygor1

Bu iki monitörden hangisi

Hepinize teşekkür ediyorum dostlar
  10. raygor1

rtx 3050 ekran kartı var içinde hp de modelini bilmiyorum vallahi
  11. raygor1

1920x1080 alsam işi mi görür mü sizce 27 inçte
  12. raygor1

Monitör öneriniz var mıdır peki
  13. raygor1

Şu 2 monitör arasında kaldım siz hangisini öneriyorsunuz 27inç monitör ihtiyacım var. Laptopuma bağlayacağım. Bunlar iyi değilse bu fiyat bandında önerilerinizi de bekliyorum. 1. Monitör 2. Monitör
  14. raygor1

27 inç monitör önerisi

Dostlar, video editörlük yapıyorum arada da oyun oynuyorum laptopun küçük ekranı yormaya başladı bunun için 27 inç monitör arıyorum. Yalnız Daha önce arkadaşımın monitörünü kullanırken büyük ihtimalle kötü bir monitör olduğu içindi beyaz yerlerde sorun oluyordu ve çerçeveli kısımlar vs görünmeme...
  15. raygor1

Dün sorun yoktu bugün oyun oynarken her oyunda kasma ve yavaşlama başladı

Dün hiçbir sorun olmayan laptopumda bugün tüm oyunlarda kasma başladı hepsinde 30 fps civarlarında ve bilgisayarı da yavaşlatıyor görev yöneticisine baktığım zaman bellek kullanımının %90 civarlarında kırmızı yandığını görüyorum bunluk bir sorun mudur yoksa problem nedir anlayamıyorum bilen var...
  16. raygor1

Şu tarz bir video nasıl yapabilirim?

nasıl yapabilirim dostum
  17. raygor1

Nasıl yani hocam şu tarz bir video editini google adsense üzerinden nasıl yapıcaz?
  18. raygor1

Merhaba dostlar bu videodaki gibi bir editi nasıl yapabilirim shorts olarak bir ürünümün bu tarz reklamını yapmak istiyorum ancak bilgim yok canva pro sahibiyim ancak şablonlarda da bulamadım nasıl yapacağımı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Bahsi geçen video
  19. raygor1

EA FC 24 (FİFA 24) 11ler Maç Öncesi Görünmüyor

Sağol hocam ben de tüm ayarlara bakıyorum kaç saattir
Top Bottom