Arama sonuçları: *

1. fürdiegang

Almanya'dan kuzen ayakkabı getirebilir mi?

Almanya'dan kuzenim gelecek ayakkabı almak istiyorum fiyatı 950 euro havalimanında sorun çıkar mı gümrük vergisi vs. ?
  2. fürdiegang

yurtdışından gelen ürünüme ne kadar vergi çıkar

Arkadaşlar Almanya'daki arkadaşım bana 7 tane kıyafet yollayacak Almanya'dan Türkiye'ye acaba bunu vergisi ne kadar çıkar kargo tutarının yüzde 18 i falan mı birde kıyafetlerinin poşet ve etiketlerini yırtmadan gönderse sıkıntı olur mu ? bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim :shy:
  3. fürdiegang

MAX 3K Ekran Kartı önerisi (nvidia)

merhaba arkadaşlar bütçem3k sadece cs oynuyorum ekran kartı alcam önerilerinizi bekliyorum.Sadece NVIDIA
  4. fürdiegang

gamermarkt güvenli mi

arkadaslar burdan hesap satmayi düsünüyorum güvenli mi bura
  5. fürdiegang

CS:GO VAC BAN AFFI 🔥🔥🔥🔥🔥

şaka şaka 1 nisan
  6. fürdiegang

g4560 için anakart önerisi

arkadaslar elimde bu cpu var kısa bi süreliğine apu olarak kullanıcam anakart önerir misiniz buna uygun 7.nesil desteklicek
  7. fürdiegang

Bu Ekran kartı kasaya sığar mı

Ekran Kartı R9 290 4gb trix 3 fanlı olan kasa Mid tower: https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-shield-m300-usb3-2-midt-atx-kasa.html
  8. fürdiegang

Max 3000tl telefon önerisi

arkadaslar babam için telefon bakıyorum bütcem max 3k fazlasına cıkamam kamerayla işi yok oyun vs zaten oynamıyor pili vs iyi olsun yeter
  9. fürdiegang

Valo hesabım kaça gider?

Valo hesabım kaça gider?
  10. fürdiegang

Bilgisayarda igpu aktif etme ACIL!

islemcim g5905 ekran kartı takılı olunca görüntü geliyor fakat ekran kartını cıkardıktan sonra bios a otomatik atıyor biostan IGD olarak ayarlıyorum yani işlemcinin ekran kartını kullanmaya çalışıyorum fakat yine biosa atıyor çözüm yok mu? yarın ekran kartını satacagım icin igpu ya almam lazım pc yi
  11. fürdiegang

SOLVED

SOLVED
  12. fürdiegang

Bunu kime şikayet edebilirim?

Arkadaslar biri dolap üzerinden bana küfür etti ss aldım sonra mesajı sildi bunu şikayet edebilecegim bir yer varmı
  13. fürdiegang

3500TL'ye kadar Laptop önerisi

arkadaslar max bütce 3.5k yazıcı google vs vs için kullanılacak.
  14. fürdiegang

LGA1200 işlemci önerisi

arkadaşlar alabileceğim en ucuz lga 1200 işlemciler hangileri acaba??
  15. fürdiegang

Ayakkabı önerisi 1700tl max

arkadaşlar kış yaklaştı e bize bi ayakkabı lazım önerebilcek var mı? 1700tl max
  16. fürdiegang

Bu site güvenilir mi?

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/
  17. fürdiegang

Why orange is called orange but apple is not called red?

i can't take it anymore, why apple is not called red ???
  18. fürdiegang

Vodafone Yanımda Valorant VP kodu gelmedi

2 saat önce 3 adet vp aldım fakat kod ne sms olarak nede e posta olarak geldi siparişler kısmıda sipariş tamamlandı yazıyor nerden bulabilrim kodları ? 1658768946 iade de edemiyorum sipariş tamamlandı diyor :(
  19. fürdiegang

2100TL'ye XL2411P alınır mı?

fps oyunları için bir TN panel monitör arıyordum ve 2.el bu monitörü buldum sizce alınır mı? BENQ XL2411P
  20. fürdiegang

2550TL monitör tavsiyesi

Genelde csgo valorant yani fps oyunları oynuyorum bu bütçeyle alabileceğim en iyi monitör hangisidir??
Top Bottom