Arama sonuçları: *

1. B

Yeni RAM Aldıktan Sonra Bilgisayarım Kitlenmeye Başladı

Bilgisayarımı ilk açışımda ya da oyun oynarken gelen son ses Loop'a girip bilgisayar kilitleniyor ve RESET atmadan düzelmiyor. Bellekleri kit olarak almadım ayrı ayrı aldım. Dram manufacturer ve part number aynı değil farklı sizce sorunumun nedeni bu olabilir mi?
  2. B

Bilgisayarım bazen ilk açılışta bazen de oyunun ortasında kitlenip kapanıyor

Ram Dual Channel ama Kit şeklinde almadım tek tek aldım. RAM Modelim XPG GAMMIX D30 Sadece DRAM manufacturers farklı.
  3. B

Bilgisayarım bazen ilk açılışta bazen de oyunun ortasında kitlenip kapanıyor

Sorunum oyundayken yada video izlerken çalan son ses takılıp bilgisayarın kitlenmesi ve bu sorun reset atmadan çözülmüyor. Genellikle bilgisayarı ilk açtığımda direkt oyun yada herhangi bir uygulama açtığım zaman oluyor nadiren de oyunun ortasındayken kitleniyor. memtest86 ile ramlerimi test...
  4. B

HD TUNE SONUÇLARIM NASIL SSDM SAĞLIKLI MI ?

okuma hızı çok inişli çıkışlı değil mi kimsede böyle bir sonuç görmedim benchmark testinde
  5. B

HD TUNE SONUÇLARIM NASIL SSDM SAĞLIKLI MI ?

Bilgisayarımda kulaklıktan cızırtı gelip (son çalan sesin takılması) kitlenerek kendi kendine reset atma gibi problem vardı genelde bilgisayarı ilk açtığımda oluyor bazen oluyor bazen olmuyor kafasına göre ramleri test ettim mem86 programıyla 3.5 saat sonucunda herhangi bir hata bulunmadı güç...
Top Bottom