Arama sonuçları: *

1. E

amd software adrenalin sürümü uyarısı alıyorum beyler

Sitesinden güncellemesini kur. Bana da oluyordu bu.
  2. E

"Lossless Scaling" Uygulamasını Açınca Beyaz Ekran Veriyor

Fps ihtiyacım yok fakat birisi film, anime izlerken kalite arttırabildiğini yazmış ve ben de bu sebepten indirdim. Fakat "Anime4k" seçeneğini seçip anime açtığımda ekran beyaz oluyor. Arkada içerik devam ediyor sesi geliyor fakat ekran bu. Bunu yazarken durup öteki seçeneklere baktım öteki...
  3. E

Modem Değiştirmem Mantıklı Mı ?

var mı yardımcı olacak?
  4. E

Modem Değiştirmem Mantıklı Mı ?

Şuan kullandığım eski bir modem var (TD-W9970v3). Ve dükkanda da bir modem vardı ama o millenicom dan yeni verilen bir modem (VN020-F3) Dükkandaki yeni modemin interneti kapatıldı mı bilmiyorum fakat kullanmıyoruz ben de o sebepten eve getirip değiştirmek istedim. Modemi değiştirmem mantıklı mı...
  5. E

İnceleme (5ay sonraki yorumlarım) Türknet İnceleme: Kurulum süreci hız testi vs.

genel olarak 180-190 arası ve bu fatura da bize çok gelirken bir anda 321tl gelmesi sabrımızı taşırdı. 125tl veriyorduk 1 yıl öncesine kadar ve 35mbps bize gayet yetiyordu ama yeter!
  6. E

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş

321tl yenilenmiş halimi
  7. E

5-6 yıla taahhüt mü kalıyor ki? 2 yıla bitiyor diye biliyorum. Yenileme de yapmadık
  8. E

Yazım da da belirttiğim gibi, abimin telefon hattı değişti ve internet eski hatta kaldı. Geçiş sürecin de bu sorun çıkarır mı? 2 faturam var onları kapatıp direk başvuracağım. Eğer sorun olacağını düşünüyorsanız gidip güncel hatta geçirebiliriz fakat yeni hatta geçirme sürecinden sonra "Hat...
  9. E

Merhabalar. Yanlış hatırlamıyorsam 5-6 yıldır TTENT kullanıyorum ve şu ana kadar 1-2 sorun yaşamışımdır. Hiç sıkıntım yok ancak gelen oynak faturalar beni huylandırdı. 2021 in sonu da gelen fatura 321tl, Hızı testinde 30-40 arasında değişim gösteriyor ve genelde fatura 180TL lerde geliyordu...
Top Bottom