Arama sonuçları: *

1. Y

no video input hatası

Merhabalar bende dün nargile hazırlarken bir anda gitti ve bende vga to hdmi dönüştürücü kullanıyorum. Hiç bir şekilde görüntü alamıyorum...
  2. Y

Yeni Sistem No Signal Hatası

Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplama kararı alıp bileşenleri parça parça topladım. Hiç bir sorunla karşılaşmadım toplama veyahut kurulum esnasında. Bir hafta normal bir şekilde kullandım lakin ben uyku modunu sevmediğimden dolayı uyku modunu kapalı kullanan birisiyim. Uyku modu kapalı olmasına...
  3. Y

Hangi İşlemciyi Almalıyım

İşlemci konusunda segment yükselkttikçe her iki markada da fiyatlar artıyor. Anakart piyasasına baktığımda aslında her ikiside neredeyse eşit. 1679596272 İlk başta bende onu almayı düşündüm ama maalesef bütçe konusunda o kadar fazla esnek olamıyorum. İlerleyen zamanlarda i3 12100f satıp i5...
  4. Y

Önerin için teşekkür ederim bunu düşüneceğim 1679243872 İşlemci ile birlikte anakart alacağım, b ibareli anakartla overclock yapılmadığını biliyorum ama emin olamamıştım. K ibareli önerebleceğin bütçe dostu bir anakart var mı 1679244004 Ram konusunda sorunum yok ama anakart ve işlemci...
  5. Y

Merhaba arkadaşlar, işlemci almayı düşünüyorum lakin ne almam gerektiği konusunda sorun yaşıyorum. Onunla beraber anakart değişimi yapacağım. İşlemci konusunda dört adet seçeneğim mevcut. 1- Ryzen 5 5000 2- Ryzen 5 5600 3- İ5 10400F 4- i3 12100F Çalışıyorum ve eve döndüğümde rahat rahat oyun...
  6. Y

Anakart'a Güç Geliyor Ama Görüntü Gelmiyor Ve USB Portları Çalışmıyor

Hocam görüntü gelmiyor usb portları çalışmıyor bunun ekran kartından kaynaklı olacağını sanmıyorum 1632775133 Dediğiniz şey, sadece görüntü gelmiyor olsaydı haklıydınız
  7. Y

Anakart'a Güç Geliyor Ama Görüntü Gelmiyor Ve USB Portları Çalışmıyor

İyi günler. Başlıkta belirttiğim sorunu yaşamaktayım. Yeni sistem toplamaktayım ve bu sorunla karşılaştık. Başka ram taktık olmadı 24pin,4pin ve ekran kartı 6 pin kabloları takılı bir şekilde çalıştırdık yine olmadı. Başka power supply denedik olmadı. İşlemci yeni ve daha önce kullandığım bir...
  8. Y

Başka bilgisayarda çalışmayan GTS 250 ekran kartı

Bana video attı. Görüntü alamıyordu.
  9. Y

Başka bilgisayarda çalışmayan GTS 250 ekran kartı

İyi günler. Ben ekran kartımı sattım (Palit GTS 250), sattığım arkadaş görüntü alamadığını belirterek iade etti. Sorun şurada satmadan önce kontrol etmiştim ve geri aldıktan sonra da kontrol ettim çalışıyordu. Görüntü geliyordu. PCI-E16 2.0 destekli olduğunu gördüm ekran kartının. G31 ve P41...
Top Bottom