Arama sonuçları: *

1. D

Sol bicepsim Sağ bicepsimden daha güçsüz

Nasıl yani bir kası diğerine nazaran daha fazla çalışınca niye eşit büyüsün ?
  2. D

Yanlış anladınız, arada hacimsel olarak fark yok. Neredeyse aynı. Güç farkı var 1659541832 e o zaman daha fazla büyümez mi ?
  3. D

o zaman sol biceps daha fazla büyümez mi ?
  4. D

Merhabalar, Benim sol bicepsim sağa nazaran daha güçsüz. Mesela sağ ile 10 kg curl yapabiliyorken sol ile 6 kg yapabiliyorum. Hacim olarak pek bir farkı yok ama güç olarak ikisini de 6 kg ile yapayım diyorum. O zaman da Sol kol tükeniyor ama sağ kolumda hiç bir sorun yok. Bu durumda sol kolum...
  5. D

Yardım Ryzen 5 3500x İçin Anakart Tavsiyesi

Ben Asus tuf b450 pro gaming kullanıyorum ama gigabyte aorus tavsiye ederim. argb olan nadir b450 çipsetli kartlardan bir tanesi. Tuf da iyi bir kart ama argb girişi olmadığı için hub kullanmak zorunda kalıyorsun.
  6. D

450 bin TL (ÖTV muhafiyet sınırı) araç önerisi

Arkadaşlar merhaba, Benim istediğim araçta sadece 4 özellik. Bunlar dışında yakıt türü, renk, kasa tipi, beygir gücü vs. hiç önemli değil. -Otomatik vites. -Elektronik park freni. -Otomatik katlanır yan ayna -Anahtarsız giriş çalıştırma. Bu 4 özelliğin de bulunduğu ÖTV muhafiyet limitinde bir...
  7. D

Rgb renklerde yazılım bug'ı

Soğutucunun sadece USB bağlantısının yapılması gerekiyormuş. Hem RGB hem USB kablolarını takıldığında olmuyor.
  8. D

Rgb renklerde yazılım bug'ı

Merhaba, Benim Asus bir anakartım ve rtx 3060 ekran kartım var. İkisinin de rgb ışıklarını asus'un armoury crate programı ile kontrol ediyorum. Aynı zamanda amd wraith prism soğutucum var. Bunun ışıklarını da cooler masterın w. prism için olan yazılımı ile kontrol edebiliyorum ancak işlemci...
  9. D

İstanbul Avrupa yakasında doğum günü kutlanacak müzikleri eğlenceli mekan

Arkadaşımın doğum günü merasimi dolayısıyla bir mekan arayışındayız. Aradığımız mekanda müziklerin sandalyede minik dans figürleriyle eşlik edilebilir olmasını istiyoruz. Tabi bu durum için kulüp tarzı bir yerden bahsetmiyorum. Sohbet muhabbet de edilebilir olsun istiyoruz. Bildiğiniz böyle bir...
Top Bottom