Arama sonuçları: *

• Users: ddy34
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ddy34

1000₺ Kask Tavsiyesi

Arkadaşlar kuryelik düşüncem var yeni Motolux ceo110 aldım. 1.000₺ bütçem var. LS2 modelleri güzel duruyor. Tavsiyenize açığım Şu tarz kasklar scooter da güzel durur diye düşünüyorum. Bu tarz düşünüyorum...
  2. ddy34

Performax x4 ARGB Fan + 650w 80+ Bronze Kasa 749₺

Sadece boş rgb kasaların 550₺ civarlarına satıldığı piyasada fiyat çok iyi görünüyor. Ürün linki
  3. ddy34

High Power Psu tercih

Arkadaşlar selam, Mining rigimde şuanlık 2 kartı çalıştıracak kısa zamanda 3 kartı çalıştıracak bir psu düşünüyorum. Öncelikli beklentim minimum 4 adet 6+2 pin girişinin olması. Sistem 3 kart olduğunda en fazla toplamda 350w çekecek. 4 kart arasında kaldım ve bir türlü seçemedim. High Power...
  4. ddy34

Fiyat düşüşleri hakkında tavsiye

Arkadaşlar selam, Uzun süredir her gün aktif şekilde kart piyasasını çok iyi takip ediyorum. Amacımda 2 kart var. 1660super / Belki Ti ve ana hedefim 2060 12gb. 1660super 8k altına neredeyse hiç düşmezken evga gaming ultra oc gibi bir kart 7.499₺ ile satışta. 2 gündür kafamı kurcalıyor. 2060...
  5. ddy34

750w 80+Gold PSU tercihi

Arkadaşlar selam, 3 adet 1660superi çalıştırmak için düşüncem var. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Aradaki 250₺ farkı vermeye gerek yok gibi duruyor ama bilemedim. 4 tane 8 pin çıkışı var ikisinde de. O yüzden bu 2 tercih arasında düşünüyorum. Kullanacağım sistem ortalama 300w çekecek...
  6. ddy34

Amazon JP Ekran kartı teslim süresi

Arkadaşlar daha önce 2 tane kart aldım ama 1-2 ay sonra gönderilir ibareli bir kart almadım. Cidden 1-2 ay sonra mı gönderiyorlar :D Varış kısmınada 5 Nİsan salı diyor. https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B09Q66CLY2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AN1VRQENFRJN5&psc=1
  7. ddy34

NZXT H510 Kasa fanları hk.

Arkadaşlar bu kasadan mevcut bende. Ancak aldığım günden beri bembeyaz yanıyor hiç takılmadım ama fanlarla oynaşmak için kumanda mı gerekiyor? Kasa yanında gelmemişti. İnternetteki videolara baktığımda değiştirilebiliyor çünki.
  8. ddy34

Mining sisteme PSU önerisi

Mining sistemde 750w 80+gold psunun yanında 2.psu olarak çalışacak bir psu lazım bize. Aşağıdaki ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz? Varsa farklı daha iyi bir öneriniz 700₺ ye kadar alabiliriz...
  9. ddy34

Güç Kaynağı 6+2 pin girişi

Arkadaşlar bu üründe 6 adet 6+2 pin desteği olduğu yazıyor ama fotoğrafta görüldüğü gibi 850W olanda hem 6 adet 8 pin girişli hemde cpu girişi yetmiyor anlayamadım ben...
  10. ddy34

Zotac Rtx 3060 10.499₺

https://www.n11.com/urun/zotac-nvidia-geforce-rtx-3060-twin-edge-oc-zt-a30600h-10m-12-gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-1946327?magaza=uyguncep&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  11. ddy34

Bu krediler ne zaman düzelecek?

Arkadaş 2 oran altında kredi yok. Aylık 7-8K ödeme gücüm var. Kredi alacağım ama dehşet oranlar. Millet dolar almasın diye bu şekilde sanırsam. Ne zaman düzelir acaba. Normalde şuan olması gereken 1.30larda gezmesi
  12. ddy34

Battlefield 2042 Oyun bulmuyor Oyuncu YOK

3 saattir her sıraya girdim. Hiçbir şekilde maç bulmuyor. 3 saat 3. Koskoca bir rezalet. 10 sene önce çıkmış olsa onda bile 3 saat çok ciddi bir sayı. Ne 64 kişilikte oyuncu var ne 128 kişilikte. Sıraya giriyorum takıma 1 2 kişi geliyor bazen 4 kişi oluyoruz diğer oyuncuları bekliyoruz ama 15-20...
  13. ddy34

BATTLEFIELD BOT42 Oyunu

Böyle bir rezalet olabilir mi ya? Girdiğim maçta 32 tane bot var. Madem 64 lük serverları dolduramayacaksınız ne diye açıyorsunuz kardeşim. 16v16 mapler yapın o zaman. Her maç 25-35 tane botla oynamaktan midem bulandı artık.
  14. ddy34

Batllefield2042 Duo Play

Günde yaklaşık 12 saat bf42 atıyorum son 3-5 gündür. Var mı sağlam yüksek level duo atacak
  15. ddy34

BF2042 Oyun Arkadaşlığı

Oyunda şöyle yüksek level beni helikopterine şekilli şukullu tankına bindirebilecek var mı :D
  16. ddy34

Afterburner ve kart uyuşmazlığı

İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Afterburner'da fan hızı %42 ayarlı. GPU-Z %56 gösteriyor. RPM 2000 mesela. Bu softwarede de aynı bir yanlışlık yok. Ama 42 fanı neden 56 gösteriyor. Fanı 2.500 RPM'e çıkartınca 50 stabil olan sıcaklık sadece 1 derece anca düşüyor. Bu kadar RPM yükselmesine...
  17. ddy34

Sürekli idrara uyanma

Lise 2-3-4 zamanlarımda 1 gün boyunca bile çişimi yapmasam tutabilirdim. Şimdi gece 1 gibi yatacağım diyelim. Yatağa girmeden 5 dakika önce idrara çıkıyorum. Yatağa girip sağa sola dolanıyorum saat 2.5 - 3 oluyor. Tekrar idrara gidiyorum. Gelip yatıyorum. Uykumdayken çok yoğun geldiği için...
  18. ddy34

Sizce Buradan Hırsız Girer mi?

Arkadaşlar selam, Odada mining yapıyorum. Camı kapamak yada üstten açmak çok sıkıntı yaratıyor. Camın tamamen açık olması gerekiyor. Yerden cama kadar olan kısım takribi olarak 5.5 metre civarında. Sizce buradan kolay şekilde hırsız girebilir mi? Pikenin olduğu cam ilgili oda.
  19. ddy34

2 PSU tek anakart mining hatası

Arkadaşlar bağlantıları yaptım ancak aşağıda görülen hatayı alıyorum. Sebebi ne olabilir? 2 Psu nun fanıda dönüyor.
  20. ddy34

Mining Başlangıç Serüveni

Herkese selam. Mining hayatımdaki radikal girişimlerden biri oldu benim için. Uzun zamandır hep ticarete atılmak kendime dükkan açmak ya da araç al-sat işine girmek istiyordum. Araba olayı da çalışırken zor. Her gün kovalaman lazım. İş ile yürüyecek iş değil. Yaz sonunda aracımı ₺67.000'ye...
Top Bottom