Arama sonuçları: *

1. Y

Custom Rom atamıyorum

Bir çok yöntem denedim bir sürü video izledim bir sürü form dolaştım bir sürü mesaj okudum fakat çözemedim. Error 1 hatası veriyor. Acaba yüksek android sürümü yüklüyorum o yüzden olabilir mi? Cihaz Android 8 normalde. Ben android 10-11 Custom ROM larını deniyorum. Hata bu yüzden olabilir mi?
  2. Y

Benim yerime ROM atabilir misiniz?

A3 320F modelinde cihazım var. Biraz denedim fakat başaramadım. Team Wiewer ile sisteme giriş yapıp yardım edebilir misiniz?
  3. Y

İşletim Sistemi Kurulmuyor

Bilgisayarıma ReviOS kuruyordum fakat yeniden başlayınca en başa atıyor ne yapmam lazım
  4. Y

Windows 10 Türkçe Dil Paketi

Türkçe dil paketi bulunmuyor nedense. Modlanmış olduğu için Windows Update kullanılamıyor. Türkçe Dil Paketi linki verebilir misiniz?
  5. Y

Hangi sürücüyü indimeliyim

Görev yöneticisinde 2 tane ekran kartı olduğu gözüküyor ( Harici 8670M ve dahili 8610G ). Hangi sürücüyü indirmeliyim bilemedim çünkü önceden HD 8670M sürücüsünü indirince hata vermişti ( No AMD Graphic ). Sizce dahili ekran kartının sürücüsünü mü indirmeliyim yoksa harici ekran kartının...
  6. Y

Windows 7 kurulurken "Starting Windows" yazısında kalıyor

Sistemime windows 7 kurmaya karar verdim fakat kurulurken "Starting Windows" yazısında kalıyor. Yaklaşık 40 dakika bekledim ama hala o yazıda kaldı ne yapmam lazım?
  7. Y

HD 8600M serisi olarak gözüken ekran kartı modeli nedir?

Başlık tam olarak doğru mu bilmiyorum ama sorumu detaylıca anlatacağım. Benim eski bir laptopum var yaklaşık 9 yıllık. İşlemci olarak AMD A-10 5745 bulunuyor. Sistem APU olduğu için dahili ekran kartı bulunuyor. Dahili ekran kartı olarak HD 8610G var. Fakat DxDiag yerini açtığımda ya da AMD'nin...
  8. Y

RTX 3050 R5 5600H laptop nasıldır?

Biraz araştırma yaptım ve bu laptopu buldum. 14.000 TL bandını geçmeyecek şekilde önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim. Bu sistemden daha iyisini önerirseniz daha iyi olur...
  9. Y

14.000 TL laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba annemler laptop alacaklarmış o yüzden size sormak istedim. Bütçe olarak en fazla 14.000 TL. Fiyatı bütçemi aşan laptop önerileri yapmayın.
  10. Y

250TL Laptop Soğutucusu Önerisi

Laptop çok ısınmaya başladı max 250-260 TL ye kullandığınız yada önerebileceğiniz soğutucu var mı?
  11. Y

Donanım Arşivi için öneriler

Bu konuda DA için önerilerinizi yazabilirsiniz böylelikle yetkili kişiler topluluğun ne istediğini/istemediğini daha iyi anlayabilir bence
  12. Y

750TL SATA SSD Tavsiyesi

Bu M.2 SSD sizce iyi mi? Benim M.2 desteğim yok yani bir tane de SATA SSD istiyorum. Bana önerebileceğiniz bir SATA SSD var mı? https://www.itopya.com/mld-m300-1tb-nvme-2280-gen3x4-m2-ssd-3300mb-okuma-3100mb-yazma_u56 Edit: Ben sadece SATA destekledigini biliyorum ama SATA 3 mü mSATA mı...
  13. Y

Valorantta Maça Giremiyorum

Merhaba bu gün bir maçım bitti ve başka bir maç girmek istedim başlaya bastım fakat süre saymaya başlamadı tekrar bastım olmadı tekrar bastım süre sayacı geldi ama bir süre sonra maç aramayı iptal etti ve başla düğmesi kırmızı idi fareyi üstüne getirince "(nick) kullanıcısı hazır diğil"...
  14. Y

Amd Radeon 8610G CS:GO Açar mı

Arkadaşlar merhaba CS:GO indirmek istiyorum fakat kaç fps verir bilmiyorum bu sistem ile kaç fps alırım İşlemci : Amd A-10 5745H Ekran kartı : Amd Radeon HD 8610G Ram : 8 GB
  15. Y

PUBG mobile VS PUBG mobile AOW 4.4

Arkadaşlar merhaba ben bugün bişey fark ettim gameloop`ta hem PUBG MOBİLE var hemde PUBG MOBİLE AOW 4.4 var hangisini indirmeliyim, hangisinde daha çok FPS alırım ?
  16. Y

amd catalsy contral center ayarları nasıl olmalı

Arkadaşlar merhaba ben bu AMD CATALSY CONTROL CENTER ayarları tam olarak nasıl olacak bilmiyorum acaba yardım eder misiniz neleri açmalıyım yada neleri kapamalıyım? ( bu arada konuyu işlemci yapmamın sebebi APU sistem olduğu için )
  17. Y

Google Google.com olarak açılınca hata veriyor

arkadaşlar googlede bir şey arakmak istediğimde Google.com olarak arıyor ve hata veriyor google ama adresi Google.com.tr yapınca arama yapabiliyorum ayarlardan değştirmeme izin vermiyor
  18. Y

Mavi Ekran Hatası (BlueScreenViev)

2 gün önce bilgisayar ısındığı için shutdown çekti (inşallah doğru yazmışımdır) bir süre sonra geri açtım ve "hoş geldiniz" yazısı çıkmadan mavi ekran verdi. Normalde bana hep %'si hep 0'da kalan mavi ekran hataları gelirdi ama bu %100 oldu. "Tamamlandıktan sonra yeniden başlatılacak" yazıyordu...
  19. Y

Smart Hard Disk Error hatası

Bugün normal bir şekilde video izlerken laptoptan "dıt" sesi geldi bu sesi mavi ekran vermeden önce veriyor "nereden biliyorsun" derseniz mavi ekran hatasını bolbol alıyorum o "dıt" sesinden sonra mavi ekran vermesi gerekirken laptop donuyor eskiden PC'yi açarken "Smart hard disk erorr" diyordu...
  20. Y

Güvenilir Auto Click Önerisi

Başlıkta gördüğünüz gibi bir auto click sitiyom ama mc için diğil roblox için bir noktaya makro uygulaması için
Top Bottom