Arama sonuçları: *

1. ananas_suyu

Yardım Oyun için mouse önerisi lazım

Arkadaşımda var o mouse sakın alma dedi 2 senede pil parası kendisini geçiyor diyor bide sürekli onun pili ile uğraşamam kablolusu ile ne farkı var ki
  2. ananas_suyu

Aktif olarak çok bilgisayar kullanan biri olmadığım için dayandı aslında yoksa okadar uzun süre gitmezdi evet 1714239263 Sanki prime plus daha iyi gibi özellik açısından
  3. ananas_suyu

https://ty.gl/rq4qnp7j2b yada bunu Zaten şuan bu mouse su Garantiye yolladım 2 senede bozuldu bide kendinden çok tamir fiyatı çekiyorlar Garanti için sağol kalsın gamepower dan uzak durmak lazım
  4. ananas_suyu

Arkadaşlar bende gamepower mouse vardı kendisini 2 sene kullandım ve tuşları basmamaya başladı garantiye yolladım oksid bilişim sağ olsun mousdan pahalı tamir fiyatı çekti mouse su geri almayı düşünmüyorum onun yerine yeni birtane Alıcam benim aklımda şuna steelseries prime plus var onu almayı...
  5. ananas_suyu

Ucuza TV box önerisi

TV box su zaten oyun için alan varsa tebrik ederim kendisini
  6. ananas_suyu

Yardım KASAMA NAPICAĞIM BUNE?

Üyelik açmak gerekiyor uğraşamam valla onla yt ye felan at videoyu
  7. ananas_suyu

Gamepower Garantiye yollama

Teşekkürler
  8. ananas_suyu

Gamepower Garantiye yollama

Arkadaşlar incehesapdan 2022 de mouse almıştım gamepower marka şuan scroll tuşu çalışmıyor mousun 1 ay garantisi kaldı sacene garantiye göndermek istiyorum nasıl göndericem incehesapda etkileşime geçebileceğim bir yer bulamadım 1713724406 Bide kutuda garanti belgesi yok büyük ihtimalle çıkmadı...
  9. ananas_suyu

Numaradan isim bulma

Gel dm
  10. ananas_suyu

Numaradan isim bulma

Gel dm
  11. ananas_suyu

İninal kartta para olmadan işlem yapılır mı

Uygulanmazda, içinde para olmadan üyelik devam etmez ya siz unutmuşsunuzdur yada 1-2gune kapanır premium
  12. ananas_suyu

İşlemci fanı takılmıyor

İlk olarak tam ortadan bastır güçlü ama kırma dikkat et sonra vidaların hepsini azar azar sık sonra bak oturmuş fan doğru sonra tam sık hepsini
  13. ananas_suyu

Çoğu site çökmüş durumda

Sizin internete problem var, bende her şey düzgün
  14. ananas_suyu

Kripto kazarak 100 dolar kazanmak

Bunlar boş iş bundan 3 hafta önce felan notcoin vardı ondada aynı vaadler verildi 10milyona 100dolar felan sonuç ne oldu 1 Nisan'da kapandı 2 gün sonra listelencek dendi ve ortadan kayboldular bide bu notcoin telegramın destek verdiği madencilik di düşünün bunları yapıp vakit kaybetmeyin size...
  15. ananas_suyu

PC AÇILIR AÇILMAZ FANLAR SÜREKLİ SON DEVİR DÖNÜYOR

CPU fanı için ayrı bir giriş olucak onu bul
  16. ananas_suyu

PC AÇILIR AÇILMAZ FANLAR SÜREKLİ SON DEVİR DÖNÜYOR

Gücü PSU dan çekersen son devir çalışır anakarta fan_1 tarzı bişey olur ona kasanın fanlarını tak düzelir
  17. ananas_suyu

Windows oem retail nedir?

Her zaman lisans daha iyidir de 20tlik lisansın bu yöntemden çok bir farkı yoktur kopyalanmış hepsi.
  18. ananas_suyu

Windows oem retail nedir?

Biri anakarta görülüyor. Bise ise normal kod olarak giriyorsun format felan atınca gidiyor. Ben ikisinide tavsiye etmiyorum https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/ bunu yap 1712754369 Zaten lisansın varmış hiç elleme bence
  19. ananas_suyu

10. sınıfta hangi durumlarda sınıfta kalırım?

Ortalama 50 üstü ise kaldığın ders ana ders değilse düz geçersin. Eğer 50 altı ise kaldığın ders 3 geçmez ise geçersin ama sorunlu. ( Eğer meslek okuyorsan ana dersler 1. Edebiyat 2. Farklı oluyor alana göre ona dikkat et
Top Bottom