Arama sonuçları: *

• Users: koray54
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

oni phantom vs yeni vandal (felaketin kalbi)

Merhabalar, mağazama bugün oni phantom geldi sizce oni phantommu yoksa yeni set vandalımı
  2. K

İ3 13100 f 4060 beslermi

Merhabalar vatandan i313100 f + 4060 li bir PC aldım hazır sistem olarak, genel olarak valorant oynuyorum fakat rdr 2, GTA5, gibi hikayeli oyunları da oynamak isterim sizce yeterli olurmu
  3. K

Hazır f/p sistem ariyorum

Merhabalar fiyat performans olarak onerebileceginiz hazır sistemleri bekliyorum şuan da valorant oynuyorum genel olarak ama tüm oyunlarda güzel FPS alabilicek bir sistem önerirseniz sevinirim
  4. K

165 hz 0.5 ms monitör arıyorum

bütçe 4500 TL ve 165 hz monitör arıyorum vatan ve mediamarkt gibi yerlerden olursa çok sevinirim
  5. K

144 hz monitör önerisi

merhabalar bütçem şuanlık 3200 TL civarı ve fiyat performans 144 hz arıyorum önerebiliceklerini varmı acaba
  6. K

Valorant yeni set vandal vs rgx vandal

iyi akşamlar arkadaşlar, uzun zamandır rgx vandal bekliyorum fakat şuana kadar gelmedi sizce yeni gelen vandalı almalımıyım yoksa rgx vandalı beklemeye devammı ediyim
  7. K

Gamerepin den vp alınır mı

Merhabalar Instagram'da vp alınır mı acaba gamerepintr ismi alan varmı guvenilirmi
  8. K

dropshopping eğitimi satan emreşahindanışmanlık güvenilir mi?

merhabalar dropshoppinge başlamak istiyorum, fakat eğitim alıp başlamak istiyorum ben de emreşahindanışmanlık tan almaya karar verdim, alınır mı acaba ?
  9. K

https://csgocases.com/ güvenilir mi?

merhabalar csgo cases den bir item çıkarmıştım fakat bu itemi almak için bizden 1 dolar istiyor sizce dolandırılma gibi bir sıkıntı yaşarmıyım
  10. K

sesi fazla olan blue switch klavye önerisi varmı fiyatı 350 maks 400 olsun

sesi çok yüksek olan bir blue switch klavye arıyorum
Top Bottom