Arama sonuçları: *

1. Ahmet Berat Ak

Ekran kartı olarak neye geçmeliyim

şu an elimde 2060 var işlemci olarak 3500 var işlemci değiştirmeden geçebileceğim en iyi ekran kartı hangisidir?
  2. Ahmet Berat Ak

merhabal ekran kartı modeli nedir

Arkadaşın ekran kartına bakıyoruz r7 200 series diyor ama öyle bir kart yok
  3. Ahmet Berat Ak

🔥İndirim Microsoft Store oyun İndirimleri

Subnautica-25 TL Mortal Kombat 11 Ultimate-79,80 TL Dead By Daylight-16,80 TL Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition-50 TL İnjustice 2 Legendary Edition-9,80 TL Yakuza-164,75 TL Wolfenstein 2 deluxe edition-38,85 TL Doom Eternal: DeluxeEdition-198,50TL
  4. Ahmet Berat Ak

yeni işlemci önerisi?

şu an r5 3500x var rtx 2060 a çok hafif darboğaz yapıyor biraz yükseltmek istiyorum bütçe sınırı yok
  5. Ahmet Berat Ak

yağ yakma döneminde süt tüketilir mi

yulaf dokunduğu için şekersiz yulaflı mısır gevreği tüketiyorum onu da sütle tüketiyorum (laktozsuz) bazı yerlerde gereksiz olduğunu okudum ama sıcak suyla da yiyecek halim yok nasıl çözüme ulaşılabilir
  6. Ahmet Berat Ak

Bulk kaç kilo alınmalı ?

Merhaba arkadaşlar 5 aylık bir spor maceram sonrası yağ oranımı düşürüp bulka girmek istiyorum boy 178 kilo 77 yağ oranim 22-23 (beslenmem çok kötü duzelticem ) kışa kadar 16-17 hatta 15 e kadar düşmek istiyorum büyük ihtimal 73-74 e kadar düşerim ondan sonra Mayıs'a kadar mı hazirana kadar mi...
  7. Ahmet Berat Ak

Kaspersky kendi kafasına göre dosya siliyor

jurassic world oynayacam sürekli belirli dosyaları silip duruyor sadece jurassic world de yapıyor
  8. Ahmet Berat Ak

Deltoidde alan çalışmalı mıyım

hoca bir adet deltoitte uzunluk soracakmış deltoidde alan çalışmama gerek var mı deltoidde uzunluk bulunurken alandan yararlanılıyor mu
  9. Ahmet Berat Ak

Sinüs Kosinüs kaçıncı sınıf ?

Derse çalışıcam 10.sınıfta sinüs alan teoremi var bu nasıl iş anlamadım adam sinüs 45 ten 145 ten alan bulduruyor trigonometri 11 değil mi?
  10. Ahmet Berat Ak

Telefonda hat sürekli gidip duruyor

Telefonla normal oynarken 20-30 saniye internet gidiyor sonra hat gitti işareti çıkıyor geliyor çok sık oluyor sim kartını çıkarıp takınca belli bir süre düzeliyor ama sebebini bulamadım
  11. Ahmet Berat Ak

Hassas terazi onerisi

Evde porsiyonları ölçmek için kullanacağım 120 TL'den fazla olmazsa iyidir
  12. Ahmet Berat Ak

Bluestack ekran kaydırma sorunu

ekranı kaydırmak için soltıka basıp çevirmem gerekiyor onun yerine mouse imleci senkronize dönmesini istiyorum nasıl yapabilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi
  13. Ahmet Berat Ak

Satrançtan analayanlar bakabilir mi?

https://www.chess.com/tr/analysis/game/live/75036890433?move=17&tab=review&classification=brilliant&autorun=true bu hamle harika gözükmesinin sebebi nedir
  14. Ahmet Berat Ak

4000 TL altı redmi 9 yerine oneri

Redmi 9 u değiştirmeye değer mi ? MIUI 13 almayacak gibi
  15. Ahmet Berat Ak

Bannerlord evlilik Klan lideri?

abiler bu bana klan lideri bul diyor ben bunu nereden bulacam
  16. Ahmet Berat Ak

xiaomi imei atmayı engelleyen bir teknoloji geliştirecekti bilgisi olan var mı

bazı modellerde imei atılamayacaktı onunla ilgili bir blog yazı varsa konunun altına atarsanız çok güzel olur
  17. Ahmet Berat Ak

Korkudan nasıl kurtulunur

Arkadaşlar ben çocukluğumdan beri karanlıktan korkmusumdur sebebi ise küçükken korkmama rağmen sürekli korku içerikli videolar izlemeye bayılırdım (hala da devam ediyorum ) bu alışkanlıktan kurtulmak istiyorum nasıl birakabilirim
  18. Ahmet Berat Ak

Reeder s19 Max pro alınır mi

4950 TL fiyati
  19. Ahmet Berat Ak

5500-6000 TL telefon önerisi

Önerilerinizi bekliyorum
  20. Ahmet Berat Ak

Gta 5 yoga görevini bir türli geçemiyorum

ianılmaz saçma ama bir türlü görevi geçemiyorum 2.hareketi bitiremiyorum
Top Bottom