Arama sonuçları: *

1. efflorescence

Yardım FACEBOOK HESABIMA BAĞLI OYUNA GİRERKEN ALDIĞIM TUHAF HATA(ÇÖZEMİYORUM)

Söylediklerinizi zaten yapmıştım. Sanırım tek yapabileceğim beklemek olucak. Farklı bir çözümü yok gördüğüm kadarıyla.
  2. efflorescence

Evet denedim. Zaten hata sonrası ilk yaptığım bu oldu. Ama siz sorunumu tam olarak anlayamadınız. "Tarayıcıdan kabul etmiyor galiba" demişsiniz. Tarayıcıdan oyunu sorunsuz bir şekilde açıyorum. Orada bir problem yok. Mobil uygulamada bu sorun ile karşılaşıyorum.
  3. efflorescence

Arkadaşlar konuyu tekrardan hortlatmak zorundayım çünkü hiçbir şekilde çözemiyorum. Cihazımı sıfırladım yine de düzelmedi. Masaüstünde giriş yapabiliyorum ama uygulamada bu hatayı almaya devam ediyorum. Lütfen çözmeme yardım edin bu durum iyice sinir etmeye başladı beni.
  4. efflorescence

Bende bilgisayar olmadığı için Pc'den giriş yapıp sonra tekrardan mobilden açmayı deneyemiyorum. Son çare olarak aklımda bu var en kısa zamanda da deneyeceğim. Umarım o şekilde kendiliğinden düzelir.
  5. efflorescence

Facebook ayarlarından oyunu kaldırıp tekrar oyun içi bağlamayı zaten bir kaç kez denedim. Diğer söylediğine gelirsek maalesef hesabıma sadece Facebook üzerinden erişebiliyorum.
  6. efflorescence

Yok önemli değil. İlgilenmen yeter.. Teşekkürler tekrardan.
  7. efflorescence

Tamam ama bu uygulama Pc için yapılmış bir uygulama ve android versiyonu da mevcut değil. Ne yazık ki işime yaramayacak. Yine de teşekkürler.
  8. efflorescence

Dostlarım merhabalar. Sizlere bir sorum olacak. Play Store'dan indirdiğim "Sanalika" oyununu "Facebook ile giriş yap" seçeneği ile açmaya çalışırken resimdeki hatayı alıyorum. Oyunu defalarca sil/yükle yapmama rağmen yine aynı şekilde Facebook'u da sil/yükle yapmama rağmen, ve Facebook'ta bir...
Top Bottom