Arama sonuçları: *

1. M

sistem yükseltmesi için yardım lazım...

Gittiği yere kadar kanka zaten dersler falan var sadece arada açıp kafa dağıtmalık hafta sonları falan 1633789325 yardımların için eyvallah bu arada dostum
  2. M

aynen konuda yazdığım üçü nasıl?
  3. M

biliyorum dostum farkındayım uçak pahasına fiyatlar o yüzden erteledim ben de
  4. M

şey yapalım kanka biz şu anlık ekran kartına girmeyelim önce şu üçünü bi halledelim daha sonra ekran kartına gireriz işlemci anakart ve ram nasıl uyumlu mu daha çok oyun odaklı bir pc için yeterli mi çok yüksek ayarlara gerek yok zaten istesesem de bu ekipmanlarla mümkün değil :)
  5. M

bulunduğum il nufüs bakımından çok düşük sen bulabilirsen kargoyla halletmeye çalışırız bulunduğum ili sorarsan da erzincan
  6. M

o zaman şöyle diyelim bros 0 zaten alamayız 2. el alırsak bu sistem 1500 lira civarı geliyor zaten +700-800 liralık bulunur mu 2. el ekran kartı
  7. M

kanka belirli bi bütçem yok çünkü tabi ki yüksek meblağlara girmeden piyasada ne varsa boyun eğmek zorundayız
  8. M

bütçeyi çok zorlamayan f/p ürünü dostum
  9. M

öncelikle selamlar, kendi hazır sistemim olduğu için yalnızca işlemci anakart ve ram yükseltmesi yapacağım bunlar yeterli mi, iyi mi, uyumlu mu ve başka önerisi olan var mı? şimdiden teşekkürler İşlemci-AMD Athlon™ 3000G 3.2GHz Vega3 Graphics 3.5GHz 4MB Cache AM4 İşlemci – Tray = Ana...
Top Bottom