Arama sonuçları: *

• Users: HydraaX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Vatan Bilgisayar'dan alınan ürün garantiye nasıl verilir?

Vatan Bilgisayar'dan kasa toplattırmıştım. 1.5 yıl falan oldu kutuların içinde segmentin garanti belgesi çıktı 3 yıl yazıyor, . Ekran kartında bir sorun oluştu ve anisotropic filtering çalışmamaya başladı, texturelar falan bozuldu. garantiye yollamaya karar verdim. Garantiye yollarken ürünlerin...
  2. H

oyunlarda anisotropic filtering çalışmıyor

bütün oyunlarımda denedim hepsinde çalışmıyor nedendir? uzağa bakınca yatay kare şeklinde felan gözüküyor uzaktaki çimenler kamerayı oynatınca yatay kareye benziyor arada bir görünmüyor. gölgelere bakıncada aynısı oluyor. formattan sonra oluştu galiba önceden fark etmiyordum yoktu galiba...
  3. H

format sonrası yüklediğim oyunlarda fps drop sorunu

2 hafta önce format attım bazı oyunları şimdi kurdum oyunlara girince fps drop yemeye başlıyorum önceden akıcı oynuyordum.
  4. H

1-2tb sata ssd önerisi.

Oyun veya içerisine windows yükleme ihtimalim var güzel bir ssd önerir misiniz??
  5. H

Çözüldü✓ Gta5 fps drop sorunu.

İşlemci, disk, ram kullanımı normal ama esc ye alınca oyunu ve masaüstüne dönünde mouse takılarak ilerliyor bilgisayar temiz yeni formatlandi. 1713910327 sorun çözüldü, oyun dosyaları doğrulandı, vsync açıldı ve oyun formattan sonra yeni yüklendiği için harita yüklemesi yapıyordu.
  6. H

LGA1200 için soğutucu önerisi

Sessiz ve sağlam soğutucu önerir misiniz? işlemci İ5 10400F bütce 700 civarı
  7. H

i5 sisteme işlemci yükseltmesi

Arkadaşlar anakartım intelin 10 ve 11 nesillerini destekliyor işlemci önerisi istiyorum ileride ekran kartı güncelemesi yapabileceğim bi işlemci lazım.
  8. H

5000 TL monitör önerisi.

Arkadaşlar konu açmaktan gına geldi yazdıklarımı düzgün okuyup cevap verin. 5000TL bütçem var 27 inc monitör arıyorum 165Hz veya üstü olursa iyi olur teşekkürler. 24 inc falan önermeyin!
  9. H

vg279q1a monitör alınır mı?

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-27-vg279q1a-165hz-1ms-hdmi-dp-elmb-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u15043 Bu bütceye iyi mi? Pivot felan önemli değil oyunlarda işimi görsün yeterdir bide 27inc. Nasıl sizce?
  10. H

5000Tl monitör önerisi.

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-27-vg277q1a-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-elmb-va-fhd-gaming-monitor_u18143 https://www.itopya.com/asus-27-vy279hge-1ms-144hz-hdmi-freesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u23658 Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum siz hangisini önerirsiniz başka...
  11. H

Alüminyum blok ile sıvı soğutucu yapılır mı??

https://www.amazon.com.tr/Al%C3%BCminyum-So%C4%9Futma-So%C4%9Futucusu-So%C4%9Futucu-End%C3%BCstri/dp/B085C7HMS3/ref=sr_1_1_sspa?keywords=s%C4%B1v%C4%B1+so%C4%9Futma+blo%C4%9Fu&qid=1701538461&sr=8-1-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGY&psc=1 Linkteki aleminyum blok ile custom basit bir sıvı...
  12. H

İşlemci sıvı soğutma bloğu önerisi.

Merhaba arkadaşlar custom sıvı soğutma toplamayı düşündüm ama sağlam cpu blokları bulamadım önerir misiniz??
  13. H

banlı soscial club hesabı silimek.

Arkadaşlar selam epic gamesten gta 5 almıştım bedava bugün ban yedim. ban sonrası gta 5 i steamdan almaya karar verdim ama almadan önce banlı hesaba bağlı olan social club hesabını silsek tekrar aynı epsota üzerinden hesap açsak tekrar banlı hesaba bağlanırmı?
  14. H

ekran kartını bulmuyor

Arkadaşlar ekran kartım bozuldu çıkardım Anakartın dahili ekran kartını kullanıcam giriyorum aygit yöneticisine Windows temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor Driver felan kuramıyorum.
  15. H

Bilgisayar Siyah ekran sorunu.

Arkadaşlar merhabalar Bilgisayarla googleda takılıyordum sonra power in arkasındaki tuşla kapatım sabah kalktım Power tuşuna basıyorum Ekran kartı çalışıyor sinyal yok felan demiyor Ama sadece siyah ekranda kalıyor Onboarda taktım Kabloyu Bilgisayar sorunsuz açıldı Windowsa kadar sonra başka...
Top Bottom