Arama sonuçları: *

• Users: egergvn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

İstanbul'da Tek Başıma Yaşamaya Taşınıyorum Tavsiye Verir Misiniz?

Evet arkadaşlar ani bir kararla istanbula taşınıyorum gelme falan yazmayın artık çok geç tavsiyleriniz nelerdir
  2. E

Yardım vatan bilgisayardan alınmış rampage monitör

2. monitör alma düşüncem vardı dedim aynısından olsun monitörün arkasına baktım 60 hz yazıyor ama modeli arattığımda 144 hz olduğu görünüyor bunu bilgisayardan nasıl kontrol edebilirim (rampage rm344 modeli)
  3. E

Öneri gta fivem rp tarzı oyun

gta fivem rp tarzı bir oyun varmıdır
  4. E

Öneri lenovo lp7 kulaklık kullanan varmı (aldım)

lenovo lp7 kulaklığını kullanan varmı dışarıya ses veriyomu? ses kalitesi nasıl? kulağı rahatsız ediyormu? benim en çok yaşadığım sorun her türlü kulaklık düşüyo kulak içi kulak üstü bu modeli buldum dıştan çengelli kablosuz ama hiç inceleme vs göremediğim için emin olamadım kullanan varsa...
  5. E

Yardım Sistem çalışıyor ama sinyal yok güç tasarufu modu hatadı alıyorum (servise bıraktım gelince sonucu yazarım)

Monitörüm rampage RM-344 pc hazır sistem hp o bişey pili vardı onu söktüm ramlari söktüm taktım olmadı monitörden sıfırlamayı denedim ama o yapılan ekran bir kere açıldı şimdi onuda açamıyorum elimde başka monitör kablo falan yok ne yapabilirim tamirciye götüremeye kalksam ne kadar ister en son...
Top Bottom