Arama sonuçları: *

1. U

Yardım Custom Sıvı Soğutma için yardım

Merhabalar hayırlı günler arkadaşlar. Elimde ASUS TUF GT502 GAMİNG WHİTE EDİTİON kasa var , RYZEN 7 7800X3D AM5 işlemci ve , ASUS TUF RX 7900XTX ekran kartı var bu parçalara uygun custom borulu sıvı sogutma taktırmak istiyorum. Hem ekran kartına takılan var ise hemde işlemciye sıvı sogutma...
  2. U

Türknet smartyfi sorunu

Merhabalar arkadaşlar hayırlı geceler / günler . Türkner smartyfi aboneliğine ve modemine sahibim . Fakat bir eksi yönü olarak ethernet portu tek bulunmaktadır. Bunun için gigabit ethernet port çoğaltıcı önerdiler şuan için iptal edememekteler. Bana önerebileceğiniz gigabit hızlarında ethernet...
  3. U

Çözüldü✓ Asus Tuf gaming GT502 fan önerisi

Asus Tuf gaming GT502(beyaz kasa ) fan önerisi olarak neler önerirsiniz kasaya iyi soğutması icin . İşlemcimde Am5 destekli 240 mm sıvı sogutma var gamepower Skadi . 12cm x 10 adet fan daha koyabiliyorum. Öneri olarak f/p ürünü olarak...
  4. U

Çözüldü✓ Yeni kasa ve anakart önerilerine açığım

Merhabalar arkadaşlar hayırlı günler akşamlar dilerim. Öncelikle elimde 353mm lik bir ekran kartı vardır. Parça parça sistemimi toplamaktayım. Bu ekran kartına 360 mm gpu destekleyen bir kasa yeterlimidir örneğin bu =...
  5. U

Öneri Bilgisayar bileşenleri icin yardım eder misiniz

Selamın aleyküm ben yeniyim arkadaşlar Birkaç sorum vardı cevabını burda bulabilirim diye üye oldum. 1) b450 anakart ile 5800x kullanabilir miyim. Herhangi bir sorun olabilir mi ? B550 ye mi geçmem gerek kullanamaz isem 2) kasaya ne kadarlık bir sıvı sogutma koyabilirim? mm olarak onu tam...
Top Bottom