Arama sonuçları: *

1. K

Android telefon açılmıyor!

kabloyu pc ye taktım açıldı. Adaptörle alakalı sorun olduğu düşünmüyorum çünkü açıldığında %70 şarjı vardı. Yani şarjla alakalı değilmiş ve açıldığına göre donanımsal da olamaz. Sorun muhtemelen yazılımsaldı. Bir ara format atıcam. Hepinize vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
  2. K

Android telefon açılmıyor!

Beler telefona reset atmak için güç tuşundan kapattım sonra bir daha açılmadı. Hardreset tuşlarını denedim o da işlemedi. Şarjı vardı ama ben yine de şarja taktım şarj da almıyor. Herhangi bir sıvı teması düşme vs. durum yok. Sıkıntı ne olabilir. (model:A5 2017) [sanırım artık öldü]
  3. K

Windows sürümü yükseltme karlı mı?

Beyler sorum şu bilgisayarım win 11 destekliyor diye win sürümünü yükseltmek her zaman karlı olur mu? Mesela win 11 geçtim diyelim laptop un performansı arttı fakat açılış süresi iki katına çıktı veya pil süresinde azalma gibi durumlarla karşılaşır mıyım? Yoksa her anlamda sistem daha iyi bir...
  4. K

5 mbps ile oyun yayını yapma

Herkese selamlar 5 mbps upload hızına sahibim. Bu hız ile rahatlıkla ırl yayını açıp youtube da takılabiliyorum fakat internet neredeyse hiç gerektirmeyen fm 2020 gibi bir oyuna dahi girdiğim anda upload 20 30 bit e düşüyor. Download da yavaşlasa da o kadar da fark olmuyor ama upload kısmında...
Top Bottom