Arama sonuçları: *

• Users: Zurech
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Zurech

14.500 TL'ye her şey dahil bu sistem nasıl duruyor ?

Merhabalar garantisi devam eden ve neredeyse hiç yorulmamış, kasasının jelatini bile sökülmemiş her şey dahil bir sistem buldum cüzi de bir pazarlık yaptım lütfen inceler misiniz f/p diyebilir miyiz ? https://www.letgo.com/item/oyun-bilgisayari-iid-1617227197
  2. Zurech

5900 TL toplama pc f/p diyebilir miyiz

Merhabalar 5900 TL maliyetli toplama pc buldum sizce fiyatının karşılığı mı ryzen 5 2600 işlemci gtx 960 4gb 1600 hzm ddr3 16 gb ram B450m-K Anakart Güç kaynağı everese 650w SSD:100gb Hard disk:1 TB Sıradan bir samsung monitör yenilenmesi gereken klavye,mouse idarelik bir oyuncu kulaklığı...
  3. Zurech

2. el her şey dahil 4500 TL bu sistemi tavsiye eder misiniz

Merhaba arkadaşlar forumdaki bazı değerli üyelerden toplama pc tavsiyeleri aldım ancak onlar ya satıldı ya da döviz kuru nedeniye satıcılar ilanı kaçırdı, bazı öneriler için de ben geç kaldım. Linkini bırakacağım ürünün funmark testi en yüksek değerlerde 14-15 fps çıkıyor ısınması 70-75'i...
  4. Zurech

6000 TL'ye masaüstü toplama pc önerisi.

Selamlar arkadaşlar. Aslında buna benzer birçok konu var, konulara da göz attım. O konularda önerilerin pclere de baktım birçoğu artık stokta yok olanların da fiyatları katlanmış. Malum döviz kurunun geldiği nokta itibariyle sıcağı sıcağına 15 aralık günü sormak istiyorum. 6000 TL'ye eliyüzü...
  5. Zurech

5000-6000 TL her şey dahil pc önerisi lütfen yardım.

Arkadaşlar selamlar iyi akşamlar pc konusunda ne yazık ki pek bilgim yok o yüzden paramı çarçur etmek istemiyorum. Antalya'da yaşıyorum ekranından, kasasına, klavyesine kadar masaüstü almak istiyorum. Futbol oyunlarını çok severim Pes, Fifa, Fm gibi onun harici adobe programlarını kullanmak...
  6. Zurech

Reeder p13 blue max pro mu 2. el redmi 8 pro mu ?

Herkese merhaba 2000 TL bütçem var. Şu an hepsiburada üzerinde Reeder telefonların 2+1 yıl garantisi var linkini atacağım reeder telefon 2000 TL https://www.hepsiburada.com/reeder-p13-blue-max-pro-8-gb-ram-128gb-reeder-turkiye-garantili-p-HBCV000001DBM2 lakin iyi yorum kadar kötü yorum iyi...
  7. Zurech

Bu masaüstü seti 3.500 TL eder mi ?

Arkadaşlar merhabalar foruma yeni üye oldum. Bilgisayar konusunda cahil sayılırım malum piyasada çok farklı ekran kartları, işlemciler ıvır zıvır var bilen birilerine danışmak adına foruma üye oldum ve olur olmaz da konuyu açtım...
Top Bottom