Arama sonuçları: *

1. K

nasıl pc

izlediğim videolarda herkes asusun kendi modelinde bu soruna çözüm bulduğu ve artık ısınma sorunu olmadığı söyleniyor.
  2. K

nasıl pc

- AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK - ASUS B450M DRAGON 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart (BEYAZ KUTU) - 2 Adet x GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram - ASUS TUF GAMING X3 Radeon RX 5700 XT OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran...
  3. K

4500 tl bilgisayar

dolar şuan çok yüksek acelen yoksa bekle derim
  4. K

Yeni Cep Telefonu ???? Hangiini neden almalıyım _?

boşuna iphone a para verme onun yerine çin markalarına bir bak derim (xiaomi,oppo)
  5. K

CS:GO SEÇKİN HESAP

77 tl mi olmuş ben zamanında 24 tl ye almıştım
  6. K

5500TL BÜTÇEYLE SADECE KASA TAVSİYESİ OLANLAR İÇERİYE

bence şuan alma bende aynı bütçeyle kasa arıyorum fiyatlar uçtu
  7. K

Laptop kısa süreli donuyor

bende de oluyordu laptopun çok ısındığını fark ettim ve soğutucu fan aldım şuan çok daha iyi çalışıyor
  8. K

Valorant oyununu pc'im kaldırır mı sizce?

30 fps filan alırsın full düşükte
  9. K

Yardım kablolu bağlantı

izledim video yu kafamda soru işareti kalmadı teşekkür ederim.
  10. K

Yardım kablolu bağlantı

Bilgisayarım ile modem arasında yaklaşık 13 metrelik bir mesafe var ben de kablolo bağlanmayı düşünüyorum ama bir sorum var mesafe kablolu bağlantıyı etkiler mi yani internet hızında bir düşüş olur
  11. K

1050 3 GB vs 1050 Ti hangisi daha iyi

arkadaşlar laptop alıcam ve iki seçenek arasında kaldım size danışmak istiyorum gtx 1050 ti mı yoksa gtx 1050 3 gb mi daha çok oyun oynıyacağım
  12. K

babamı ets 2 almaya nasil ikna ederim

Steamdan oyun alan bir arkadaşına parayı elden ver oda sana oyunu yollasın yada kendi paranlar ininal al ona para yatırıp öyle al oyunu
  13. K

Max 1500tl Sıfır Telefon Önerisi

Xiaomi Redmi Note 8 önerim budur fakat gm ye güveniyorsan hem sistem olarak yarışır hemde fiyat ucuz General Mobile GM 9 Pro
  14. K

arada kaldım lütfen yardım edin(laptop)

acelem yok yazın başına kadar vakti varda dolardan dolayı fiatlar oynar diye elimi çabuk tutmaya çalışıyorum.
  15. K

300 veya 400 TL ye hangi oyuncu kulaklığı alabilirim

şuan kullanıyorum önerimdir. Philips SHG7980
  16. K

cs ıcın laptop onerısı arıyorum

bir arkadaşım kullanıyor cs de orta ayarlarda çok rahat 70 80 fps görüyor hemde alalı oldu biraz öneririm Lenovo V14 81YB008DTX
  17. K

evet laptop almak zorundayım kasa kullanamam sence hangisi ile daha iyi oyun performansı alırım
  18. K

arkadaşlar oyun amaçlı kullanancağım bir laptop bakıyorum bütçem 5000 tl ve şu ikisi arasında kaldım ayrıca bilgisi olan varsa başka bir laptopta önerebilir Lenovo L340 81LG00LPTX HP 15-ec0014nt (8FF63EA) fikirlerinizi yazın lütfen.
  19. K

Kararsız kaldım yardım edin lütfen. İyi forumlar.

bana monster daha iyi gibi geldi yani ben olsam monster alırdım. öneri olarkata; Casper Excalibur G770.9750-BVG0X
  20. K

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

türk telekom kullanıyordum ama hiç memnun değildim bende turkcell e geçtim geçeli 2 ay oldu şuan gayet memnunum
Top Bottom