Arama sonuçları: *

1. mertyagiz

Sistemimi Ne Kadara Satabilirim?

Arkadaşlar imzada olan sistemi ne kadar satabilirim?
  2. mertyagiz

Yardım USB Belleğim Çalışmıyor!

Arkadaşlar yeni bir bellek aldım 1 ay oldu, içine müzik falan atıp arabada dinlemek için kullandık biraz, sonra çalışmamaya başladı. Bilgisayara takıyorum görünüyor fakat İÇİNE BİR DİSK YERLEŞTİRİN hatası alıyorum. chkdsk /f komutunu da denedim şu hatayı veriyor; C:\WINDOWS\system32>CHKDSK /F...
  3. mertyagiz

Valorant FPS Drop Sorunu

arkadaşlar oyun oynarken bir anda fps drop giriyor sistem imzada ramle alakalı olabilir mi normalde böyle bir sorun yoktu. fps very low 150 165 arası gidiyo geliyo ama bi anda drop giriyo bazen.
  4. mertyagiz

F/P ekran kartı önerisi alırım

10kya kadar olur
  5. mertyagiz

İphone 11 Ahize Cızırtı Yapmaya Başladı

Hacı güzel temizlik yaptırdım düzeldi
  6. mertyagiz

F/P ekran kartı önerisi alırım

Arkadaşlar şuanda gtx 1650 kullanıyorum bu karttan iyi. Anakartıma uyumlu ekran kartı alacağım önerileri alabilirim (sistem imzada)
  7. mertyagiz

Discord Hesabım Devre Dışı Bırakıldı?

hacı açarlar mı tekrar
  8. mertyagiz

Discord Hesabım Devre Dışı Bırakıldı?

13 yaşından küçüksün diye hesabı devre dışı bıraktık diye bildirim geldi ne alaka anlamadım. 1696085947 Mailde Şöyle Yazıyor ; Selam, Discord, topluluk için sunduğu ortamı güvenli ve sorunsuz tutmaya odaklanıyor. Hesabının Hizmet Koşulları veya Topluluk İlkeleri'ni ihlal ettiğini tespit ettik...
  9. mertyagiz

Counter Strike 2 Drop Sorunu.

Bugün cs 2 indireyim oynayayım dedim yüksek ayarlarda aşırı drop giriyor alt tab yapınca pc falan donuyor pc özelliklerim imzada var ramden kaynaklı olabilir mi
  10. mertyagiz

garanti ücretsiz değişim yapar mı ki
  11. mertyagiz

Arkadaşlar merhaba telefonun ahizesinden ses az geliyo diye diş fırçasıyla temizleme yöntemini deneyim dedim ses açıldı fakat cızırtılı geliyor artık patlamış olabilir mi
  12. mertyagiz

Win 11 Sonrası Ani Drop

win 10 kullanıyordum 8 gb ram var sıkıntı yaşamıyodum oyunlarda fakat win 11 e geçince valorant vs çok drop giriyor sebebi ne olabilir geri döneyim mi 10 a?
  13. mertyagiz

Bu fiyata bu cihaz alınır mı?

https://easycep.com/apple-iphone-xs-64-gb-gold-cep-telefonu-1106 iphone 11 yerine düşünüyorum ekranı daha iyi
  14. mertyagiz

Easycep'den Alınır mı bu ürün

arkadaşlar iphone 11 falan düşünüyorum ekranı aklıma gelince vazgeçtim şimdi diyorum iphone xs alayım 64 olması sorun değil telefoncular yükseltiyor 300 400 liraya bu fiyata alınır mı bu https://easycep.com/apple-iphone-xs-64-gb-gold-cep-telefonu-1106
  15. mertyagiz

Yardım GTX 1650 Msi Afterburner

arkadaşlar crackli oyun falan kurmustum msi afterburner oyunda değilken anlık 6000 mhz falan oluyor sonra düzeliyor sizce bir sorun varmıdır
  16. mertyagiz

rx 6600 ekran kartı almayı düşünüyorum

usta sağlam kart al derim
  17. mertyagiz

Uygun fiyatlı kaliteli psu

max 600 watt sertifikalı bi psu arıyorum
  18. mertyagiz

Ryzen 5 3500X ile RX 6600 Darboğaz Yapar Mı?

darboğaz çok düşük seviyede olur psu yeterli sanırım
  19. mertyagiz

RX 6600 Alacağım Ama...

İ5 12400F? 1670482298 usta şu siteden baktığımda darboğaz %0 diyor https://pc-builds.com/bottleneck-calculator/result/0M819G/1/general-tasks/1920x1080/
  20. mertyagiz

RX 6600 Alacağım Ama...

tamam usta bekliyorum
Top Bottom