Arama sonuçları: *

1. B

35000-40000 arası Gaming laptop kalmadı mı?

35-40 bin arası olan laptopların hepsinin fiyatı dolarla orantısız şekilde fazla artmış. 1500 dolar olan laptopun fiyatı dolar 2 lira artınca 6000 lira artmamalı. Şu anda fiyatı nispeten normal kalan fiyat olarak makul model ne kaldı piyasada? 45 bine kadar çıkabilirim güzel bir model varsa...
  2. B

35-40k Gaming Laptop Önerisi

Merhaba 35-40k arası (biraz daha yüksek fiyatlı çok daha iyi model varsa o da olabilir.) Gaming laptop önerir misiniz? Benim için 4000 serisi ve uzun ömürlü olması önemli muhtemelen 10 yıl civarı kullanacağım için. Aklımda şu model var nasıldır ekran kartı watt değerini bir yerde 115 bir yerde...
  3. B

Monster Aryond A32 Alınır mı ?

3060 Ti ekran kartı ile 2k 144 hertz monitör arıyordum bu model aynı özelliklerdeki diğer monitörlere göre çok daha uygun ghosting problemi varmış da o da her satın alanda olmamış ve ayarlarla azaltılıyormuş. Onun dışında bir problemi var mıdır alınır mı sizce ? Monitöre çok para vermek...
  4. B

Ryzen 5 5600X sistem için anakart önerisi

Merhaba. Bu sisteme Ana kart olarak öneri verebilir misiniz ? MSI B550-A Pro Düşünüyordum da 1200 TL fiyatına değer mi ? Daha uygun bir ana kart da iş görür mü ? 800 TL ye B550m-a Pro alsam herhangi bir sığmama veya uyumsuzluk problemi yaşar mıyım ? Ekran kartı: Rtx 3060 Ti İşlemci: Ryzen 5...
  5. B

12 Bin TL Sistem Ram Darboğaz Yapar mı ?

Merhaba dostlar iyi günler. Hızlıca konuya girmek istiyorum fazla vakit almadan. Uzun yıllar yeni nesil oyunları 1080p de 60 FPS oynatacak bir sistem istiyorum fakat sistem toplama konusunda hiç bilgim yok neredeyse. Forumlardaki arkadaşların önerileri üzerine bir liste yaptım. Acaba bu sistem...
Top Bottom