Arama sonuçları: *

• Users: madfury
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Discord Bot İçin VDS önerisi

Merhabalar, discord botum için vds öneriniz var ise çok memnun olurum. Keyubu üzerinden discord vds aldım. İnternet değerlerinin dalgalanması ve ping değerlerinin yükselmesinden ötürü botlarım zaman zaman düzgün çalışmıyor. Karta iade yapmadıkları için sunucu değişimi yapmalarını bekliyorum. Bu...
  2. M

Yardım Gigabyte RTX 2060 OC Sıcaklık Değerleri

Merhabalar, Ekran kartım gigabyte rtx 2060 oc modelidir. Kasa modelim ise Thermaltake Versa T35. Önceden valorantta 55-57 derecede çalışır iken şuan 70-72 derecelere dayanıyor. Boşta 50-52 derece arası çalışmakta. Çok ağır oyun açtığımda örn: Cyberpunk 2077 gibi o zaman 85 dereceyi görüyor. 14...
  3. M

Xiaomi mi true wireless earphones 2 orjinallik sorgusu

Merhabalar, Mediamarkt mağazasından elden aldığım Xiaomi mi true wireless earphones 2 ürünün seri numarası xiaomi global verify yerinde sorguladığımda çıkmıyor. Xiaomi türkiye ürünü olabilir mi?
  4. M

3800 ₺ Fiyata Teknobiyotik A2 Pc Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar, valorant gibi bir kaç oyun oynayacağım ve bir kaç program kullanacağım ucuz yollu bir masaüstü almak istiyorum ve baktıklarım arasında dikkatimi bu çekti sizce alınır mı? Bu fiyatlarda daha iyi bir önerisi olan var mı ...
Top Bottom