Arama sonuçları: *

1. onurorkn2

donanım arşivi forum bugu

kardeş komik birşeymi dedik düzgünce forum acıgını soledim laptopdan da girdim kaldı öle çıkış yapilmiyor ne bu kendini ne saniyon sadrazammısn
  2. onurorkn2

donanım arşivi forum bugu

arkadaşlar adminleri etiketlermisiniz görsün benim başka hesabim var ban yemişdim 31 aralikda kalkiyor bugün gireyim dedim geri cıkış yapamadım profil yerine giriyom banlısın yazısı cıkıyor delirdim google chrome sildim yeniden yükledim anca öle kendi cıkış yaptı banlı birisi geri cıkamıyor...
  3. onurorkn2

md3 sistem al satçılar 😀😀😀

yorumlara bak biri birsey diyince hepsi arkadan gelmis sonucda it ite it kuyruğu bende miningciyim al sat yapiyorum elime 100 kere kart gecmisdir biliyorz al sat ne oldugunu buna al satci denmez hakka girmek denir 100 stok yapmis adamlar sizin için oyuncunun hakkini giriyonuz onlar alamadi...
  4. onurorkn2

Okullar 2. Dönem kapanırmı ?

ben öyle atliyom 😀
  5. onurorkn2

peygamber efendimize bagardim
  6. onurorkn2

deme ya öle hukuki işlem başlatcakmış 😆😆
  7. onurorkn2

sende onlar gibi acınasi bir durumu düsmüsn bidaha forumlarima gelmessen sevinirim :)
  8. onurorkn2

11.Sınıf 2.dönem Açığa Geçilir Mi ?

2 dönem geçme gidip sorman gerek ya başdan 11 den baslatiyorlarsa zaten kredi ve zorunlu ders sayisina gore geciyorsun acik ogretim ara sor 2 donem gecersem kac zorunlu dersim ve kredim olcak
  9. onurorkn2

birde kendini nasıl avutuyor lan zaten 100 stok var bari insanlarin hakkina girme böle kişiler gün yüzü görmez inşallah 8300 e satiyor kendini haklı saniyor açıklamaya bak ya 😀
  10. onurorkn2

11.Sınıf 2.dönem Açığa Geçilir Mi ?

ben 9da 2. donem biraktim 1 sene fln bos durdum tam pandemide yazildim full evden onlime sinav oldum obur sinav mezunum yani okusam bile bu kadar hizli mezun olamiyordum okula gidip okumak boş artık
  11. onurorkn2

Çözüldü✓ Sapphire rx 5500 xt 4 gb 5k ya alınır mı

reis ilan tarihlerine bak ayin 7 si ta kac ay onceki post
  12. onurorkn2

980 ti iyidir baya ama psu iyi olmasi gerek 600w yeterli diye düsünüyorum bi sorunu yoksa alinie
  13. onurorkn2

karta birsey demedim zaten ben kart iyi bendr yuksekdr oynuyodum ama 5k fazla 4gb karta senin 8gb pahali
  14. onurorkn2

valla benim elime en az 20 tane 5500xt gecti al sat yapiyodm hep kullandim 1650 superdan bana gore daha iyi driver falan olsun sogutmasi iyi msi asus modeli 1640549819 gtx 970 rx 470 480 580 bunlari bulnaya calis 970 biraz eski kart ama iyidir 3500 e falan bulursun sanirim 580 al dicem 5k...
  15. onurorkn2

Bu pcyi sipariş verdim sizce değer mi ?

buna bu para verilmez 2 el bak daha iyi 6 bine 570 li pc var sahibinden de
  16. onurorkn2

kim dedi watmann hatasi iyi sallamis kullanmadan yorum yapiyorler elime 5500xt butun modelleri egcti nerdeyse hic birinde öle sorun olmadi
  17. onurorkn2

md3 pc stok sorunu ??

aynen oyle heveslendik bos yere
  18. onurorkn2

sakin alma ben o karta hic 3400 den fazla vermedim simdi tamam artti ama fiyat 5k hic etmez pisman olursun
  19. onurorkn2

md3 pc stok sorunu ??

haklisin ama baksana kaç kişi hevesi kursağında kaldı ben grupda ta 10 aralikdan beri forum acan gördüm boşuna bekledi oda alamadi daha önceden stok az falan deseydi daha iyi olabilirdi
Top Bottom