Arama sonuçları: *

• Users: Metinbaba
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Nas minecraft sunucusu

Merhaba arkadaşlar Ben bir nas sunucusuna bir minecraft sunucusu yuklesem ona başka ağdan birisi bağlanabilir mi.
  2. M

1 telefonda 2 smarttag kullanma

Arkadaşlar 1 telefona 2 smarttag baglaya biliyor muyuz acaba
  3. M

Usb ile calisan su isiticisi

Beyler uzun yol için powerbanka takabilecegim usb ile çalışan su ısıtıcısı var mı acaba.
  4. M

Cepten goruntulu arama

Beyler android telefonda cepten arama yapmak mümkündür.
  5. M

Ikisi arasindaki fark nedir

Beyler bu 2 seçeneğin arasındaki fark nedir
  6. M

Apk oyun dosyalari aktarma

Beyler ben androide apk oyunlar yüklüyorum.Yeni cihaza geçince ilerlemeleri aktarmanin bir yolu var mi.
  7. M

Çözüldü✓ Qhd 144hz ips kavisli monitör

Arkadaşlsr Qhd 144hz ips kavisli monitör arıyorum.Bildiginiz monitör varsa lütfen cevaplayın.
  8. M

Deathadder v2 mi basilisk v3 mu

Arkadaşlar bana deathadder v2 mi önerirsiniz basilisk v3 mu ellerim 17cm fingertip tutarım genellikle ve arada valorant falan oynuyoruz.
  9. M

Yardım Rival 3 vs deathadder v2 vs g305

Beyler ben corsair harpoon rgb pro kullanıyordum ama maalesef kirildi ve yeni mouse olarak Rival 3 mu deathadder v2 mi yada g305 almalıyım. (Ellerim orta boy)
  10. M

Powerline wifi sistemi

Beyler ben şimdi yeni powerline cihaz almak istiyorum ama bu cihazların ikisi aynı elektrik hattında mi olması gerekiyor.
  11. M

Hangisi daha rahat ve performansli

Beyler kara cuma indirimlerinde yeni mouse olarak razer deathader v2yi mi önerirsiniz yoksa razer viper 8kyi mi.
  12. M

Modem en iyi kanal secimi

Beyler modemdeki en iyi kanal hangisidir? Ben otomatiğe aldım yani hangisi daha iyise onami geçiyor.yoksa manuel bi seçim yapmak daha mı iyi olur
  13. M

Öneri Ekran karti ve islemci önerisi

Arkadaşlar rtx 3060 mi önerirsiniz yada rx 6600 mu arasında çok bi fark varmi bide yanında hangi işlemcileri önerirsiniz Cevaplarsanız sevinirim
  14. M

Minecraft lan server

Minecraft da lan serveri kurarken aynı evde olmak gerekiyormu yoksa uzaktan birisi ile oynanabilir mi?
  15. M

Farenin işiğı yaniyo ama çalismiyo

Fare:corsair harpoon rgb pro Farenin ışığı yaniyo ama çalışmıyor çözümü nedir lütfen yardım edin.
  16. M

unknow device (code43)

Beyler ben mousemi pc ye takiyom çalismiyo unknow device (code43) diye bi hata veriyo bunun çozumu nedir
  17. M

intel hd grafik driver sorunu

Merhaba benim islemcin i5 2400 ve harici ekran kartim yok.Pc mi windows 10 yapmak istiyorum ama windows 10 icin ekran kartimin driveri yok ne yapmam lzm
  18. M

Driver Booster Zararlı mı?

Merhaba driver booster kullanmalimiyim program zaralimi bilgisiyarimi yavaslatirmi cevap verirseniz sevinirim
  19. M

Unknown Device hatası nedir?

arkadaslar yardim edin mouseumu pc ye takiyom unknow device diye bir hata veriyo lutfen yardim edermisiniz
  20. M

unknowe device

Beyler ALLAH rizasi için yardim edin mousemi takiyom hata veriyo calismiyo ne yapmam lzm isletim sistemim windows 7
Top Bottom