Arama sonuçları: *

1. D

Yardım Samsung Odyssey G7 32 Duvar Aparatı

Samsung odyssey g7 32 monitör almıştım kutudan monitöre takılan bir aparat var ama internetten ona uygun duvar aparatı bulamadım yardımcı olabilecek var mı?
  2. D

Monitör önerisi acil

Epey karşılaştırma sitesi var monitör seçeneğini tıkla istediğin özellikte sınırla gelen monitörleri incele satın alma işlemini güvenilir sitelerden yap
  3. D

Yardım Epic Games Remnant From The Ashes

Oyuna kendim girebiliyorum ama arkadaşlarım benim oyunuma yada ben arkadaşlarımın oyununa katılamıyorum bağlanıyor yazıyo ana ekrana geri atıyor neden kaynaklanıyo olabilir daha önce bu sıkıntıyı yaşayan oldu mu?
  4. D

CS:GO 5-6 Metre ilerime durduk yere tp oluyorum

Modem yazılımını güncelleyin olmadı internet sağlayıcınız ile görüşüp kayıt oluşturun incelesinler paket kaybı diye bir olay var 30-40 gözükür ama 100 110 hissedersiniz
  5. D

Prototype (ilk oyunu) işlemci sayısı

Konuyu hortlatayım biraz çözümü bulan oldu mu indirip oynamak istediğim bir oyun eskiden çok sevmiştim tekrar bitirmek istiyorum ama dediğiniz gibi işlemci çekirdek sayısı yüzünden hala oynanamıyor
  6. D

Yardım MSI OPTIX MAG274R2 Monitör

MSI OPTIX MAG274R2 için monitörün ekran ayarlarını yapabileceğim bir program vardı sanırım bulamadım bilen biri link atabilir mi? Teşekkürler
Top Bottom