Arama sonuçları: *

1. M

İ3 10100f ve rx570 ekran kartım ile PUBG de darboğaz yaşıyorum.

Düşük ayarlarda mı oynuyorsun?
  2. M

Öneri Fırsatçı satıçılarda bugün.

Buyrun bir örneği de burada https://shbd.io/s/BvXUO0lR
  3. Anakart, İşlemci, RAM, SSD SET

İstanbul Anakart, İşlemci, RAM, SSD SET

Ürünleri hali hazırda sistemimde kullanmaktayım, hepsi sağlam ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sistem yükseltmek için satmayı düşünüyorum ve tekliflere açığım. MSI B560M Pro VDH Anakart 31.10.2021 Tarihinde İncehesap firmasından alındı (Kutu ve fatura mevcut, garanti süresi 2 yıl mı 3 yıl mı...
  4. M

Mavi Ekran Yeni Topladığım Pc Sürekli Mavi Ekran (ntkrnlmp.exe) Ne Yapmalıyım?

Başlat > Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat > Hyper-V Yanında bulunan tiki kaldır. Bunu bir dener misin
  5. M

B560m Pro VDH 10400F 2x8GB 2400MHz Sistem Yükseltme Önerisi

Arkadaşlar merhaba Elimde MSI B560M Pro VDH anakart, İntel i5 10400F işlemci ve Corsair Vengeane LPX 2400MHz 2x8 dual kit ram var. Ürünlerin kutuları faturaları falan duruyor. Bu üçlüyü ikinci elden satıp fazla da masraf yapmadan sistem yükseltmesi yapabilir miyim? Önerileriniz nelerdir?
  6. M

Yardım RAM OC Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Bu linkte adam nasıl yapıyor o zaman kilit varsa
  7. M

Yardım RAM OC Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Arkadaşlar merhaba MSI B560m PRO-VDH anakartım var https://www.msi.com/Motherboard/B560M-PRO-VDH/Specification 10400F işlemci kullanıyorum ve RAM'lerim 2x8 olacak şekilde şundan RAM Ram'leri XMP ile 2400 mhz kullanabiliyorum, oc yaparak daha yüksek mhz değerlerine ulaşamaz mıyım?
  8. M

Yardım MSI B560m Pro VDH 2.Elden ne kadara satılır?

29.10.2021 Tarihinde İncehesaptan MSI B560m Pro VDH anakart aldım. https://www.msi.com/Motherboard/B560M-PRO-VDH Kutusu, faturası duruyor. Garantisi 2 yıl mı 3 yıl mı tam bilmiyorum bitmiş de olabilir bitmemiş de olabilir. Ürünün herhangi bir sorunu yer her şeyi sağlam çalışıyor. İkinci el...
  9. M

oyunu bulmama yardım edin

inFamous: Second Son?
  10. M

Voidu güvenilir mi??

Steam keylerde sorun olmuyor fakat ubisoft oyunlarını direk site kendisi aktifleştirdiğinden sorun yaşanabiliyor. Aynı sorun benim de zamanında division 2 aldığımda başıma gelmişti, param gitmişti fakat ürün aktifleşmemişti. 4 hafta boyunca voidu desteğe 2 farklı ticket açarak paramı geri...
  11. M

Öneri vdsl modem önerisi pls

1300den aldım bak, 1.1 1.2k gibi görürsen al bence bütçe 1k demişsin 1700947450 Ama arkadaşların dediği gibi modeme para vermeden önce kullandığın internet servis sağlayıcısı ile görüşüp biraz hızını düşürt. SNR değeri 9 10u geçtikten sonra da hala sık sık kopmalar oluyor herhangi bir değişiklik...
  12. M

Öneri vdsl modem önerisi pls

Uyguna bulabilirsen Tenda V12 öneririm
  13. Zotac GTX 1050 Ti OC Edition

Zotac GTX 1050 Ti OC Edition

Ürün 2018 Ocakta Vatan'dan alındı. Overclock vs denenmedi herhangi bir sorunu yok gayet iyi durumda. Kutusu ve faturası mevcut, bir yıldan fazladır da hiç kullanılmadı.
  14. M

❌İndirim Bitti! İndiegala, Valhalla 67 TL, İmmortal Fenyx 40 TL

discord sunucularından durumu müşteri hizmetlerine yazmam sonrasında siparişimi iptal edip paramı iade ettiler.
  15. M

🔥İndirim Assasin Creed valhalla 175 TL

şimdi aldım 2 dakikada hesabıma düştü.
  16. M

Sadece alındıkları bölgede aktifleştirilir ve aşağıdaki bölgelerde kullanılamaz yazıyor orada
  17. M

Bu hatayı veriyor redeem deyince
  18. M

Oyunu aldım fakat ubisoft hesabıma oyun gelmiyor Sorry, unfortunately something unexpected happened. Please retry later. If it persists, please contact our support and we will look into it as soon as possible. Uyarısı veriyor, param çekildi. Nasıl çözebilirim.
  19. M

🔥İndirim Mafia Oyunları İndirimde

Arkadaşlar merhaba. Hepimizin bildiği gibi Steam fiyatlandırma olarak dolar kuruna geçti. Mafia trilogy adlı serinin üç oyununun da Definitive Edition sürümlerini içeren bu paket Humble Bundle sitesinde 123.42 TL. Link: Buy Mafia: Trilogy from the Humble Store Ürünler tekli olarak da indirimde...
  20. M

Ets2 72 lira kapın hemen

Dün konusunu açtılar 36 liradan bundle halinde, almadınız mı? https://forum.donanimarsivi.com/konu/ets-2-ve-ats-2-35-TL.843502/#post-7804244
Top Bottom