Arama sonuçları: *

1. A

En sevdiğiniz kitap nedir?

Yeni yazarlardan okumuştum. En sevdiğim kitap oldu. An ve Sızı
  2. A

Kasa Powerla Açılmıyor Dokununca Açılıyor

Gövde derken neresi tam anlamadım. Kasa taraf Yok etmiyor
  3. A

Gövde derken neresi tam anlamadım. Kasa tarafı mı
  4. A

Merhaba arkadaşlar, sorunum şu şekilde, bilgisayar çalışırken aniden kapanıyor tekrar powera bastığımda açılmıyor ama kasanın herhangi bir yerine dokununca powera basmadan çalışmaya başlıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Problemin neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyorum. Kafayı yemek...
  5. A

5600x İçin Anakart Önerisi

Merhaba arkadaşlar, Msi Mpg B550 Gaming Edge Wifi anakartını almak istiyorum sizce iyi bir tercih mi? Farklı bir öneri de olabilir. Bütçem 2500-2750 arası. Sistem; 5600x rx 5500xt 4gb 2x8 3000 mhz xpg gammix
  6. A

Ryzen 5 5600x için Anakart Tavsiyesi

anladım teşekkür ederim.
  7. A

x570 ler daha üst oluyor sanırım.
  8. A

Gigabyte B450M S2H V2
  9. A

Teşekkürler zaten 16x2 32 gb lık bir planım var.
  10. A

Merhaba arkadaşlar ana kartımı yükselteceğim araştırma halindeyim. Aklımda MSI MAG B550 Tomahawk modeli var. Sizce bu anakart yeterli olur mu yoksa başka bir model önerir misiniz? Overcloktan anlamam bu arada. İleride ekran kartımı da güncelleyeceğim. Sistemim; İşlemci: Ryzen 5 5600X RAM: XPG...
  11. A

Keychron k6 ışıksız vs ışıklı

Merhaba arkadaşlar, Uzun arayışlar sonrasında klavye kararımı keychron k6 ile verdim. Hem yazarlık hem de oyun için kullanabileceğim bir klavye arayışındaydım. Fakat klavyeyi araştırırken hep ışıklı ve siyah keycaps olan modelin incelemesini izledim. Ben de yanlışıkla ışıksız ve beyaz keycapsli...
  12. A

Sistem upgrade önerisi

Ssdim şu an yarı dolu işlemci ve ssd arasında kaldım açıkcası
  13. A

Sistem upgrade önerisi

başka tavsiyesi olan var mıdır? kara cumada yapmak istiyorum upgradeyi
  14. A

Sistem upgrade önerisi

Teşekkür ederim yorum için kararsız kaldım bem de hangisine öncelik versem diye
  15. A

Sistem upgrade önerisi

Merhaba arkadaşlar, Sistemimi biraz güçlendirmek istiyorum. Fazla bilgi sahibi de değilim parçalarda o yüzden öneri almak için konuyu açıyorum. Sistem özellikleri; Anakart: GIGABYTE B450M S2H V2 AMD B450 Ram: 2x8GB XPG gammix DDR4 3000MHz İşlemci: AMD RYZEN 3 3100 3.9GHz AM4 Ssd: 240 GB...
Top Bottom