Arama sonuçları: *

1. Tüysüz Ferdi

Superonline fiber hakkında

Süperonline sokağa fiber çekti.Sokagin başına kutu koydular her binanın önünde kaldırımda beyaz Superonline f/o yazan şey var binaya kutu cekicekler mi yoksa başvuru mu yapmamız gerekiyor ? Daha yeni çekildi mahalleye çekilmeye devam ediyor.
  2. Tüysüz Ferdi

James Donkey mikrofon

Ekim ayinda James Donkey 720 aldım 240 liraya çok iyi indirim diye.Kulaklığın mikrofonu bozuldu 3 ay sonra garatiye yolladim geldi düzelmişti yine bozuldu açıp bide ben bakayım dedim kablosu kopmuş yine lavuk nasıl lehim atmissa kocaman bunu lehimsiz tamir edemem muhtemelen ama belki bir yolu...
  3. Tüysüz Ferdi

Samsung odyseey monitor

V1 modelde ghosting var diyorlardı bu attığım V2 mi https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-odyssey-g3-24-1-ms-144-hz-freesync-dp-hdmi-has-pivot-full-hd-ls24ag300nuxuf-fiyati,1690845797.html
  4. Tüysüz Ferdi

Laptop için Monitör tavsiyesi

15.6 inc laptop var çok küçük geliyor onu kullanmayıp tek ekran olarak monitör kullanicam 1080p 144 hz tavsiye eder misiniz. Laptopun özellikleri yeterli.
  5. Tüysüz Ferdi

Efdi̇gi̇tal Guveni̇li̇r Mi̇di̇r?

efdigitalcodes.com güvenilir midir 3620 RP yani 2500 vp 125 TL eski fiyat olarak satılmakta
  6. Tüysüz Ferdi

Bina 80 Mbps destekliyor 100mbps paketine yukseltsem kopma sorunu yaşar mıyım

Turktelekomdan 50 Mbps paket aldım bina yeni binaya çekilen kabloda yeni paketi 100 Mbps olana yukseltsem sorun olur mu kopma yaşar mıyım saha dolabına 100m uzaktayım altyapım 78 destekliyor kablolar sıfır sorunsuz
  7. Tüysüz Ferdi

Laptop hdmi FPS sorunu

Laptopumu TV ye bağlıyorum hdmi ile fakat 30 FPS gibi gözüküyor ekran akıcı olmuyor Nvidia denetim masasindan baktım laptop sistemle uygun tüm ayarlar otomatik 60 FPS olarak ayarlı çözünürlük doğru hdmi 20 liralık eski bir şey ondan mi kaynaklanıyordur 1645781376 Laptop tv ile uyumlu sistemle*...
  8. Tüysüz Ferdi

Wireless gamepad ne kadar vergi çıkarır

Aliexpress üzerinden az önce bı gamepad sipariş verdim TRY 165.36 29%OFF | Toptan Terios T3 X3 kablosuz oyun kolu Gamepad oyun denetleyicisi bluetooth BT3.0 Joystick cep tablet telefon TV kutu tutucu https://a.aliexpress.com/_mssXueG Sepette vergi yazmıyordu ne kadar vergi öderim ona göre...
  9. Tüysüz Ferdi

CTMOVİES Hakkında Bilgi

Az çok duymussunuzdur. Türkiye pazarına girdiler yatırım yapilabiliyor. Kaarli gözüküyor güvenirlilik konusu hakkında fikrim yok herhangi bir rehber vb konu görmedim illa yatırım yapan arkadaşlar vardir rehber yaparlarsa güzel olur.
  10. Tüysüz Ferdi

Altyapı gelmiyor ne yapmalıyım

Yeni yapılan bir binaya geçtim diğer tüm binalarda fiber VDSL vs var bizim binada yok müteahhit ile görüştüm basvuruda bulunmuş.Bizde dilekçe verdik 2 ay oldu herhangi bir aksiyon alinmadj farklı forumlarda turktelekom CEO'su işimi çözdü twitterdan dm attım vs diyenler var bazıları araya birini...
  11. Tüysüz Ferdi

Altyapı hakkında destek

1 Ay sonra inşaatı biticek olan 0 bir binaya gecicem bina şehirin merkezinde (Bursadayim) inşaat bittiğinde eve geçtiğimizde herhangi bir sağlayıcıya gidip internet actirabilir miyim yoksa öncesinde altyapı için dilekçe vb vermek gerekiyor mu farklı forumlarda benzer konular gördüm bilgi almak...
  12. Tüysüz Ferdi

Superonline taahhüt iptal etme

Aktif olarak 1 sene 10 aydır Superonline adsl kullanmaktayım 2 ay sonra taahhüt bitiyor taşındığım için iptal ettirmek istiyorum iptal süreci nasıl işliyor ve maliyeti ne kadar olur acaba ?
  13. Tüysüz Ferdi

Monster notebook klavye tuşu

Monster abra A5 v15.5 model notebook var elimde klavyesindeki Windows tuşu çıktı vaktim yoktu takarım diye kenara koydum kayboldu teknik servise gönderdim 1 tuş için ne kadar masraf çıkarırlar sizce garantisi mevcut ürünün
Top Bottom