Arama sonuçları: *

1. M

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Telefon fiyatları da aşırı arttı 4-5k bandında telefonlardan birinde indirim ayarlayabilirsen efsane olur
  2. M

Yardım İphone önerisi yardım

Bunu bilmiyordum cihazı görme fırsatım olursa dikkat ederim buna çok sağolun
  3. M

Büyük telefon kullanmayı bende sevmiyorum iPhone 8 kasası ideal geliyor 1635497090 Arkadaşların da dediği gibi sorgular kamera vesaire her yerini incelerim teşekkürler
  4. M

Telefonu almaya gidersem yüzyüze 3750 ye falan zorlarım ama 3.5 kurtarmaz muhtemelen
  5. M

Dostum çok teşekkürler 1635495846 Zaten şu anda da iPhone 6 kullanıyorum powerbank taşımaya alışkınım :) sık sık telefon değiştirmem işlemcisi iyi olsun uzun süre götürsün yeterli
  6. M

Cihazı görüp kontrol edip öyle alıcam zaten teşekkürler 1635494520 Söylediğine göre daha hiç tamirlik durumu olmamış Apple servisine gidip gitmediğini nasıl anlayabilirim
  7. M

İlk defa ikinci el telefon alıcam fotoğraflarda hiç deforme görünmüyor zaten cihazı kendim görüp alıcam teşekkürler tavsiyeniz için
  8. M

Dostlar iPhone se 2020 almak istiyorum 4,5 aylık bi cihaz buldum faturası şarj aleti vesaire var sizce 3900 e alınır mı 1635493363 Cihaz mediamarkt tan 5100 liraya alınmış
Top Bottom