Arama sonuçları: *

1. H

Razer Basilisk V3 vs Asus Rog Gladius 3

Merhaba başlıkta gördüğünüz üzere bu iki mouse arasında kaldım sizce hangisi?
  2. H

Razer Basilisk V3 vs Steelseries Rival 600

Maalesef öyle bir şansım yok çevrede bu ürünleri satan mağazalar yok.
  3. H

Razer Basilisk V3 vs Steelseries Rival 600

Merhaba başlıkta gördüğünüz üzere bu iki mouse arasında kaldım sizce hangisi? Ayrıca yine bu fiyatlarda başka önereceğiniz mouse var mı?
  4. H

Laptop Soğutucusu Önerisi

Monster laptop'um var soğutucu arıyorum. Zalman ns2000, Rampage Showy ve Monster pusat soğutucuları arasında kaldım ne önerirsiniz veya başka bildiğiniz soğutucu var mı?
  5. H

Monster Pusat Gamepad Alınır mı?

Merhabalar ben f1 forza gibi yarış oyunları için gamepad arıyorum. Monster gamepadin tetik tuşlarının ve joysticklerinin ölü noktası nasıl alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim
  6. H

Bilgisayar Çok Fazla Ram Kullanıyor

Monster Abra A5 v15.2 laptop'a sahibim 8gb ramim var hiçbir uygulama açık değilken %50 ram kullanıyor. Arka planda çalışan uygulamalara baktım toplasan 1.5 gb etmez fakat hala görev yöneticisinde %50 ram gözüküyor daha yeni format attım hala aynı, yardımcı olursanız sevinirim.
  7. H

Windows'tan format atarken %32'de kalıyor

Usb den attım formatı, yine de teşekkürler.
  8. H

Komutu çalıştırdım sorun buldu ve çözdü fakat başka bir sorundu muhtemelen, sonuç yine aynı.
  9. H

Başka yol yok mu usb den kuramam windows key' im yok 1657483214 Teşekkürler denerim
  10. H

Merhabalar öncelikle windows'tan format atıyorum usb 'den falan değil. Seçenekleri seçtikten sonra sıfırlanıyor ekranında %32'de kalıyor ve değişiklikler geri alınıyor dedikten sonra formatı iptal ediyor yardımcı olursanız sevinirim seçtiğim seçimler : Her şeyi kaldır>Yerel Yeniden yükleme>Tüm...
  11. H

Call Od Duty Modern Warfare Oynanış Sırası

Teşekkürler
  12. H

Call Od Duty Modern Warfare Oynanış Sırası

Call Of Duty modern warfare serisine başlamak istiyorum oynanış sırasını bir türlü bulamadım yardım eder misiniz ?
  13. H

Rampage Exhero Yan Aydınlatma Renk Nasıl Değiştirilir ?

Merhabalar Rampage Exhero klavyemin yandaki dekor aydınlatmalarındaki rengi nasıl değiştirebilirim ? Mod değişikliğini yapabiliyroum fakat rengini değiştiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim :) (ledlerin rgb olduğuna eminim)
  14. H

Rocket League de Chat'e Yazamıyorum

Dediğinizi yaptım ve olmadı
  15. H

Tamamdır teşekkürler deneyeceğim.
  16. H

Teşekkürler fakat benim benim bildiğim bir tek burası var ayarlarda ve durum böyle elle ayzma seçeneği yok.
  17. H

Sanmıyorum banlanma ile alakalı olduğunu çünkü ben öyle banlanacak bir şey yapmadım zaten rocket leauge desteğe yazdığımda sormuştum, bir şey dememişlerdi.
  18. H

Evet
  19. H

Rocket league' de chat ayarları kısmında elle yazma seçeneği yok sadece kalıp, sadece takım hızlı sohbeti ve sadece taktiksel hızlı sohbet var yardım edebilir misiniz? Rocket league desteğe yazdım 3 aydır çözüyolar konuyu :)
  20. H

Monster Laptop için Driver

Merhabalar Monster Abra A5 v15.2 bilgisayarım var uzun zamandır kullanıyorum gayet iyi fakat Monster Kontrol Merkezinden yapılacak şeyler çok az güncelleme de gelmiyor. Önerebileceğiniz bir Driver var mı veya diğer Monster modellerinin driverlarından bilgisayarda sıkıntı çıkarmayacak şekilde...
Top Bottom