Arama sonuçları: *

1. yorumsizdeTR

🔥İndirim Kinetix Siyah Erkek Sweatshirt 109tl

Kupon bitti mi
  2. yorumsizdeTR

Yardım Yenilenmiş iPhone XS

Herkese selam arkadaşlar redmi note 10s kullanıcsıydım MediaMarkt üzerinden yenilenmiş iPhone XS aldım 14.250 TL ye ekranı ve pili değişmiş diğer parçaları bilmiyorum iade etmeli miyim şarjı baya hızlı bitiyor
  3. yorumsizdeTR

Yardım Media Markt siparişim gözükmüyor

Arkadaşlar yenilenmiş iPhone xs aldım şimdi Media Markt dan alışveriş onayladı dedi fakat siparişlerim kısmında gözükmüyor
  4. yorumsizdeTR

Kurulum Başlıyor Ekranında kalıyor

SSD varsa direk başlaması gerek HDD olsa belki bozuk olabilir derim
  5. yorumsizdeTR

moster pişmanlıkmıdır ?

Kendi fikrim yanlış yönlendirmek istemem ama ben olsam monster almam uzak dururum daha iyi markalar varken alınmaz servisi vs iyidir belki ama ürün kalitesi bu şeklide
  6. yorumsizdeTR

7000 TL bütçe ile RX580 R5 2600 Sistem Güncelleme

5 e 6700xt varmı 🤨
  7. yorumsizdeTR

Twitch Twitch’de 1080p izlerken kasıyor?

Video formatını kaldırmaya gücü yetmiyorudur yüksek ihtimalle
  8. yorumsizdeTR

lenovo idepad gaming 3 takılma sorunu

Temizlik yap veya yaptır fanları tozlanmış olabilir toz da donma kasma yapabilir 1687339038 Crystal diskmark dan test yap at bakalım ve SSD nin modeli nedir
  9. yorumsizdeTR

Teknodeposu.com Güvenilir mi?

Valla faiz kararı var doların düşmesi kesin gözüyle bakılıyor ama ne kadar düşer nereye düşer bilemem bence 2 gündende fiyat artmaz yahu
  10. yorumsizdeTR

Teknodeposu.com Güvenilir mi?

Nays ile alsan 250 TL daha ucuza gelir Trendyol dan ayrıca şimdi alma bence Perşembe dolar düşme ihtimali çok yüksek
  11. yorumsizdeTR

iPhone yd mi yurtici mi

Hocam Gürcistan dan almak mantıklımi iPhone 13 araba benzin parası ile tahmini kaç tutar telefon 19.100 TL yol 1061 km
  12. yorumsizdeTR

iPhone yd mi yurtici mi

Hocam güvenilir bulsam alırım fakat sahibinden de sıfır kapalı kutu yok hepsi açılmış kullanılmış 13 pro düşünüyorum bende
  13. yorumsizdeTR

iPhone yd mi yurtici mi

Merhaba arkadaşlar 20 bin bütçem var yurtiçi iPhone alırsam malum 11 geliyor ekranı nedense bana çok çentikli geliyor ve ips ekran yd De alırsam 13 geliyor sizce hangisi mantıklı yd alırsam kayıtsız kaç ay kullanabilirim şimdiden teşekkürler
  14. yorumsizdeTR

Göğüs Çalışmaya Gücüm Yetmiyor

Normal ilk 1-2 hafta ağrı da olabilir geçer sonra
  15. yorumsizdeTR

10k ya telefon önerisi

Güvenilir yerse neden olmasın pil sağlığına bak ve parçası değişmemiş özeliklede içi açılmamış olması gerek özeliklede ekran kamera değişmissede hayır gelmez
  16. yorumsizdeTR

10k ya telefon önerisi

iPhone 12 15-20 ikinci el temiz bulursan uzun ömürlü istiyorsan androide yaklaşma
  17. yorumsizdeTR

Öneri 350.000TL Araba Önerisi

Hocam Fiat egea bakın bulabilirseniz manuel olur ama en azından 2016 üstü olur
  18. yorumsizdeTR

Halka arz ile ilgili

Hocam vakıf da actirmayi düşünüyorum tek veli yeterli mi yoksa anne baba ikiside olacak mı
  19. yorumsizdeTR

Bilgisayarım için en iyi performans ayarlarını istiyorum

İnternetinde sıkıntı olabilir mi
Top Bottom